Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nikol Štíbrová a Mirai bojují proti pandemii koronaviru songem: Dej si roušku, zpívají

+ Dalších 12 fotografií
V České republice je v současné době 572 lidí nakažených koronavirem a zatím se vyléčili pouze tři pacienti. Češi byli až do včerejšího dne ve velké míře nezodpovědní a roušky příliš nenosili. Po apelech vlády, influencerů a známých osobností se celá situace zlepšila a otočila. Nyní se lidé divně dívají po těch, kteří roušku nemají. Kapela Mirai ve spolupráci s Nikol Štíbrovou složila song o tom, že bychom všichni měli nosit roušky.

Ještě před pár dny se Češi chovali vzhledem na nastalé situaci velmi nezodpovědně. I přesto, že vláda apelovala na lidi, aby nosili roušky nebo šátky, stále byla v ulicích k vidění spousta lidí, kteří tato doporučení ignorovali.

V současné době je rouška či jakékoliv zakrytí úst již povinné a Češi to evidentně berou mnohem zodpovědněji. Od včerejšího dne byli lidé bez krytí úst spíše výjimkou, která se nesetkala s pochopením.

Jeden muž z Brna byl dokonce napaden členem ochranky, protože na sobě neměl roušku. Na celou situaci reagovala spousta známých osobností. Ministr vnitra a vicepremiér Jan Hamáček poprosil moderátora Leoše Mareše (43), zda by mohl prostřednictvím Instagramu apelovat nejenom na své fanoušky, aby nosili roušku.

Oblíbená skupina Mirai ve spolupráci s Nikol Štíbrovou (33) zase pro změnu vymyslela song, který lidi vybízí, aby nosili roušku, že to není žádná ostuda. Na klip se nyní můžete sami podívat. Co na něj říkáte?

Související články

Další články