Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Nikol Štíbrová a Martina Pártlová porodily: Konečně holka do party, vzkázala Arichteva

Nikol Štíbrová a Martina Pártlová porodily: Konečně holka do party, vzkázala Arichteva
Zdroj: Se souhlasem Martiny Pártlové a Nikol Štíbrové
+ Další 4 fotografie
3v1

Herečka Nikol Štíbrová (34) oznámila narození syna Tobiase jen 2 hodiny po zpěvačce Martině Pártlové, která přivedla na svět dceru Stellu. Dojemné gratulace na sociálních sítích na sebe nenechaly dlouho čekat a lidé jimi obě maminky doslova zahrnuli.

Martina Pártlová porodila dceru Stellu

"Táto, byl jsi statečnej, jsem na tebe pyšná," vzkázala své lásce zpěvačka Martina Pártlová (42) pod společnou fotografii z nemocnice u Apolináře, kde císařským řezem přivedla na svět svou prvorozenou holčičku Stellu.

"Já su tak šťastné," dodala rozněžněně. A na sociálních sítích se to nestačilo hemžit gratulacemi."Konečně holka do party. Ahoj Stellinko naše! Těšíme se na tebe s Lukou," komentovala okamžitě herečka Veronika Arichteva (35), posílala zprávu plnou srdíček. Ta nezapomněla popřát ani herečce Nikol Štíbrové (34), která oznámila jenom dvě hodiny po Martině, že přivedla na svět svého druhorozeného syna Tobiase. "Johoho. Ahoj Tobínku," přivítala miminko Veronika.


Nikol Štíbrová oznámila porod syna Tobiase 2 hodiny poté

Martině popřála třeba i Aňa Geislerová, která v komentáři plném emotikonů pronesla vítězoslavné: "Bravo mami, bravo tati." Tamara Klusová popřála Stelle i celé rodince hodně štěstí a ke gratulacím se připojila i Taťána Makarenko anebo Alena Šeredová.


"Stella. Ta mi byla doma vetována," přidala se k zástupu známých gratulantů i další z čerstvých maminek, Patricie Pagáčová.

Nikol Štíbrové stihla k narození syna Tobiase pogratulovat třeba zpěvačka Ewa Farna, moderátor Míra Hejda anebo tenistka Barbora Strýcová. Fanoušci nestačili nad celou akcí holek ze 3v1 žasnout.

"Já myslela, že si děláte srandu s tím, že budete rodit ve stejný den," psaly fanynky a podotkly, že si pravděpodobně obě maminky domluvily stejné datum na provedení císařského řezu. Zda je to pravda, zatím nevíme.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy