Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nikol Prachařová Miss Tourism Czech Republic na světové soutěži Miss Tourism World 2019

+ Další 2 fotografie
Stala se Miss Tourism Czech 2018 a aktuálně si užívá soustředění v Chorvatsku. Řeč je o Nikol Prachařové (21), která se řadí k nejpůvabnějším ženám Česka.

V současné době je krásná Miss Tourism Czech Republic Nikol Prachařová na světové soutěži Miss Tourism World v Chorvatsku, kde probíhá dvoutýdenní soustředění, při němž se finalistky přesouvají po různých místech a poznávají opravdu krásnou zemi. Finálový galavečer se uskuteční v sobotu 1. června. „Jsem nadšen, že Nikol se stala Miss Tourism Czech 2018, protože jde o reprezentativní a velmi inteligentní ženu. I to je důvod, proč věřím v její další úspěchy,“ řekl eXtra.cz šéf projektu Tomáš Vavřinec.

Kdo si pamatuje loňské finále, ví, že všechny finalistky byly kouzelné, předvedly to nejlepší, co v nich je. Ale zvítězit mohla jen jedna. A tou se stala právě půvabná Nikol Prachařová z Prostějova. Na její žhavé snímky se podívejte do galerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články