Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Nikol o šikaně kvůli Survivoru: Přání smrti, sprosté nadávky, odporné hejty

Dívky kopírují její styl.
Zdroj: se souhlasem N. Čechové
+ Dalších 5 fotografií
Survivor

Pro Nikolu Čechovou alias Shopaholic Nicol byl návrat ze Survivoru velmi nepříjemný. Začala se na ni valit doslova lavina drsných urážek. Na Instagramu zveřejnila některé ze zpráv, ve kterých jí lidé sprostě nadávají nebo jí dokonce přejí smrt! Není divu, že šokovaná Nikola se na nějakou dobu ze sociálních sítí úplně stáhla.

Nikola sice moc dobře věděla, co účast v reality show obnáší, a se zvýšeným zájmem o svou osobu ze strany médií i široké veřejnosti počítala. Ale rozhodně nečekala, že situace až tak vygraduje, že se na ni strhne ohromná lavina nenávisti ze všech stran.

Právě kvůli tomu se po návratu do Česka stáhla ze sociálních sítí. Vzhledem k tomu, že si toho všimli její příznivci a začali se obávat, zda je v pořádku, rozhodla se natočit vysvětlující video na svůj Instagram.

Boj v Survivoru má Nikola sice za sebou, ale nyní zápasí s jinými problémy. Nejenže má potíže najet zpět do běžného života, ale existuje ještě druhý důvod, který Nikol velmi trápí.

“Nejsem slepá, vidím, co se děje na sociálních sítích a obecně kolem Survivoru a kolem mé osoby.” To jí adaptaci zrovna neulehčuje. “Proto jsem se rozhodla dát si pohov a nevystavovat se denně těmto vlivům,” vysvětlila Nikol.

Nikol Čechová a hejty

Nejen Niky, ale i ostatním hráčům denně přicházejí velmi urážlivé zprávy a hejty, které často hraničí až se šikanou. Nikol se rozhodla pár z nich ve svém videu zveřejnit, aby si lidé dokázali představit, co se na ni valí.

“Konečně jsi vypadla, ty ku*vo, mám nejlepší den v životě. Kdybys chcípla, tak bych slavil víc než narozeniny.” Nebo: “Co jste si myslely, vy ku*dy? Chili a ty? Ty vaše výrazy, jak jste se usmívaly arogantně? Ku*dy zas*aný, konečně jste v pi*i, vy svině.” Podobně odporných zpráv dostala desítky, přicházejí převážně z falešných profilů.

Lidé se do reality show doslova vžili, ale jak Nikola sama také zmínila, v hodně odvysílaných dílech je spousta věcí zcela vytržených z kontextu. Diváci u televizních obrazovek nemají šanci vidět, co mnohým situacím předchází.

Naopak si Nikola váží veškeré objektivní kritiky své hry, sama si je vědoma toho, že se v určitých momentech měla zachovat jinak, ale i kritiku lze podle ní podat slušně.

Nikol Čechová: Léčba šokem

“Za tu dobu, co vystupuju na sociálních sítích, což už je docela dlouho, jsem nikdy nedostala takovou velkou spoustu hejtů ani negativních komentářů na moji osobu, ale musím říct, že jsem to potřebovala. Potřebovala jsem tuhletu léčbu šokem, abych si uvědomila, co je pro mě důležité a jakej názor je pro mě důležitej!”

V tuhle chvíli jsou to pro Nikol ostatní soutěžící, kteří s ní byli na ostrově 24/7 a stihli ji poznat, ale hlavně také rodina a blízcí kamarádi. Za příležitost být součástí Survivoru je ale nesmírně vděčná a rozhodně toho nelituje. “Stálo to za to!”

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy