Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Nikol Moravcová vyrazila do společnosti a schovávala poporodní kila

Zdroj:
Nikol Moravcová
Pryč jsou ty doby, kdy modelka a influencerka Nikol Moravcová nechyběla na žádné společenské akci. Teď je z ní čerstvá maminka a na večírky už není čas a ani energie. Výjimku udělala svou účastí na přehlídce česko-slovenské značky LAFORMELA, kde jako módní blogerka nemohla chybět.

Ve svém růžovém plášti byla Nikol nepřehlédnutelná, zvláště, když návrhářské duo Miroslava Kohutiarová a Antonín Soukup vypustili na molo modelky oblečené převážně v neutrálních barvách. Maminka malé Violet však nezářila jen díky svému výraznému outfitu. „Prožívám teď nejšťastnější období ve svém životě, které si užívám každým dnem, protože nic netrvá věčně,“ prohlašuje šťastně modelka, která se po císařském řezu pomalu dostává do formy. Jak ale na svém instagramovém účtu prozradila, někdy i věčně energické modelce dochází síly.

„Přiznávám, je to hodně náročný období i pro silně odolné jedince. Myslela jsem si, že zvládám levou zadní multitasking, nespat pár nocí a jíst za pochodu. Omyl! Na tohle vás nepřipraví žádná škola. Spánek bych si vážně zasloužila,“ svěřuje se svým fanouškům na sociálních sítích. Na nevyspání a únavu však – podobně jako většina novopečených rodičů zapomene při pohledu na svého malého spícího andílka. „Občas se nachytám, že jen tak koukám do postýlky a sleduji ji a někdy u toho načapám i svého muže. Každý den je jiný a my se nemůžeme na tu změnu vynadívat,“ vyznává se šťastná Nikol.

Související články

Další články