Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nikol Moravcová už není single! Jak vypadá její nový pan BOŽSKÝ?!

Nikol má novou lásku!
Zdroj: instagram
+ Dalších 22 fotografií
Kdo si počká, ten se dočká... Tím se podle všeho řídila i mladá blogerka Nikol Moravcová. Jak vypadá její nový objev?

Krásná blogerka Nikol Moravcová (29) byla dlouho single. Nejednou se v lásce spálila, a tak si dávala o to větší pozor, s jakými muži se bude stýkat. Pak ale opětovně nalítla, s čímž se svěřila celému světu.

„Hezounek (první varování), ne z Prahy (další), 35 let, bezdětný a „svobodný“ (ALARM, MORAVCOVÁ!). Neslyším nic, teda aby bylo jasno – ani zvonit zvony v kostele, ale z housenek v mém břiše se začalo cosi klubat a šimrat… Najednou komunikace ustane. Za pár dní přijde vysvětlení, že se vlastně od léta s někým vídá a NEBYLO BY TO FÉR :) WTF? Směju se. Jak Jirka Macháček v Samotářích: „Hele, kluci z kapely říkali, že já už vlastně jednu holku mám.“ Ztuhne mi úsměv, najede ego, ale nedám nic moc znát. Takže si z letiště beru taxíka a Valentýna trávím v gaybaru s fenkou. Stane se.“ Takhle přesně se chudák Nikol svěřila celému světu se svojí nepovedenou láskou, a to je jen malý úryvek…

Dnes je ale vše úplně jinak! Nikol už dávno nemá uplakané oči kvůli nějakému zoufalci! Opět září štěstím a vypadá díky novému životnímu náboji tak sexy, jako snad nikdy předtím.

Svého přítele už moc neskrývá a dokonce s ním vyrazila do společnosti. Naposledy se s ním ukázala na charitativním večeru Fashion Sparkling Night 2017 na pražském Žofíně. Nikol má slabost pro hipstery, a tak asi nikoho nepřekvapí, že její nový přítel je pěkný vousáč!

Související články

Další články