Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nikol Moravcová ukázala svou božskou postavu na dovolené v Abu Dhabi!

Ta si ale žije!
Zdroj: Instagram/archiv
+ Další 2 fotografie
Blogerka a moderátorka Nikol Moravcová se těší luxusní dovolené v Abu Dhabi, kam vyrazila se svým snoubencem. Dali za ni nemalý peníz. Jsou spolu totiž v hotelu, kam létá smetánka z celého světa.

Příští rok v létě čeká Nikol Moravcovou svatba. Se snoubencem si teď vyrazili na týden do Spojených arabských emirátů. Na svém Instagramu uveřejnila fotky, jak si užívá na paddleboardu, který miluje a na kterém jezdí i v Praze na Vltavě.

Kde že na to vzala? Na tuhle otázku Nikol odpověděla pro Super.cz. „Ubytko, které jsme si původně objednali, bylo naprosté peklo. Na recepci jsem si skočila na záchod, kde byla jen sprcha a žádnej toaleťák ani nic podobnýho. Po zemi lezl šváb, a aby toho nebylo málo, tak nám recepční řekl, že tady žádnej hotel už rok není. Jen dlouhodobý pronájmy. Trvalo nekonečných asi osm hodin volání na bookingovou společnost, už jsem myslela na nejhorší – že přespíme v tom malým autě z půjčovny a pak se stal zázrak, poslali nám konečně email s náhradním ubytovaním – za stejnou cenu,“ svěřila se.

„Karol si na to šel vyměnit čočky. Ubytování v sedmihvězdičkovém hotelu s vlastní pláží, přístavem, služebnictvem, třinácti restauracemi, bazény, spa, a celý ve zlatě. Nechtěla jsem tomu uvěřit, dokud jsme nestáli na recepci. Za námi deset pikolíků vyndavá z toho našeho mini auta z půjčovny všechna naše zavazadla. Už jsem toho v životě viděla hodně, ale tohle fakt ne. Dostali jsme diamantový pokoj s vlastním služebnictvem. Totální masakr,“ dodala Moravcová.

Související články

Další články