Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nikol Moravcová ukázala obří ňadra: Tady je porod opravdu za dveřmi

Zdroj: Instagram /showpix.cz
+ Dalších 20 fotografií
pěkné fotky
V červenci by se měla krásná blogerka a moderátorka Nikol Moravcová (31) stát maminkou. I přes velká vedra, která v posledních dnech panují, se Nikol objevila na otvíračce nové vietnamské restaurace, kde předvedla parádní dekolt! Tady je porod už opravdu na spadnutí!

Nikol (31) se se svým slovenským manželem Karolem nyní chystají na roli rodičů. Neuběhl ani rok od jejich svatby a zhruba na začátku prázdnin už by měli být tři Toto krásné období si Nikol naplno užívá a podle toho, jak jí to sluší, lze usuzovat, že čeká chlapečka.

Těhotenství opravdu Nikol neubralo na kráse ani trochu a na openingu vietnamské restaurace předvedla perfektní křivky v dlouhých vzorovaných šatech s velkým výstřihem.

Před tím, než Nikol poznala svého manžela na seznamce Tinder, prošla si několika vztahy. Kdo by to byl řekl, že se mezi lidmi, kteří se poznali na sociální síti, zrodí taková láska. Nikol držíme palce, ať všechno proběhne hladce a v pořádku, a vy se podívejte na její naditý hrudníček, který už je na příchod miminka připravený.

Související články

Další články