Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nikol Moravcová si vymyslela seminář, podobně jako Olga Lounová. Koho to může zajímat?

Nikol, to je éro!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Nikol Moravcová se bere velice vážně. Je to světová blogerka, Anna Wintour je její BFF a Donald Trump ji minimálně dvakrát denně zve na rande. Ale stačí tohle na to, aby mohla sama o sobě pořádat akce?

Blogerka a věčná teenagerka (haha) Nikol Moravcová (29) opět asi spadla z postele. Tahle hvězdička totiž moc dlouho přemýšlela o tom, jak na sebe upoutat pozornost, a když už vyloučila zpěv nebo herectví, napadlo ji použít své znalosti ze sociálních sítích a zkrátka je prodat!

Pamatujete, jak Olga Lounová chtěla uspořádat seminář na téma jak být slavný/á? Ten projekt, co pohořel jak uschlý vánoční stromek v únoru… Tak něco podobného si uspořádala třicetiletá Nikol Moravcová.

Ta své příznivce a fanoušky chtěla naučit, jak zválcovat Instagram a všechny sociální sítě. Sice má Nikol na Instagramu 55,7 tisíc lidí, což na dnešní dobu blogerů, youtuberů a Leoše Mareš je prd, ale co, peníze se hodí vždycky.

Nejhorší na tom snad bylo lákadlo na to, jak vyžehlit svůj obličej. Co si budeme povídat, v tomto směru Nikol chválíme. Vždy na fotkách vypadá skvěle a hezká holka, to ona je. Jenomže… Ona se Nikol bohužel ukázala také bez filtru. A to vypadá asi tak, jako když zrovna koukáte na unavenou babičku na Šumavě…

Třicítka přece není ještě žádný věk! Možná by spíš Nikol místo pořádání prazvláštních seminářů měla jeden nebo dva povinně navštívit. Třeba nějaký o tom, jak se nezhuntovat nočním životem…

Nikol, drž se! V nejhorším si určitě slyšela o klobásovém jedu, viď?

Související články

Další články