Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nikol Moravcová se loučila se sluníčkem: S rodinkou vyrazila na pohádkovou dovolenou

Zdroj: archiv Nikol Moravcová
+ Dalších 5 fotografií
dovolená
Půvabná Nikol Moravcová (33) před nedávnem sbalila rodinu a vyrazila na pohádkovou dovolenou. S rodinkou zavítali na řecký ostrov Mykonos, kde si užívali, jak jen mohli. Na sociální síti se moderátorka svěřila, jak se na prázdninách měli.

Protože v Česku aktuálně není úplně příznivé počasí, Nikol Moravcová se rozhodla, že vyrazí ještě na nějaký ten čas za sluníčkem. Sbalila manžela, dcerku a dokonce i manželovy rodiče a vydali se směrem na Mykonos.

„Letělo se v dobrý čas, kdy malá obvykle spí. To ale nebylo jediné kritérium při výběru této destinace,“ popisovala Nikol na sociální síti, proč právě Mykonos. „Chtěli jsme vzít manželovy rodiče, který jsou z jihu Slovenska a dlouho neviděli Violku, někam do tepla. Navíc tchyně slavila krásný 65. narozeniny a největší dárek pro ni je užít si právě čas se svojí nejmenší vnučkou. A tak jsme se potkali na půl cesty ve Vídni a za dvě hodiny už byli všichni u moře,“ vyprávěla.

Atmosféra jak z Pinterestu

„Mykonos je sice známý spíš jako party ostrov a není úplně babyfriendly, za to je hodně gayfriendly. Ale ty pláže jsou tu fakt nádherný a celková atmosféra městečka je jak z Pinterestu, ještě když zapadá slunce, a vůbec nevadí, že je konec sezóny. Na cenách to teda znát úplně není, ale tohle je možná jedna z posledních dovolených v zahraničí tento rok, tak si ji musíme pořádně užít,“ napsala Moravcová, která je z pohádkové dovolené již doma.

„Bezkonkurenčně nejvíc fotogenický město v jakým jsem kdy byla. A jestli je všechno fakt tak krásně bílý, jako na fotkách? Hele fakt jo!“ doplnila půvabná moderátorka. Jak moc si na Mykonosu užívala, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články