Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nikol Moravcová se loučila se sluníčkem: S rodinkou vyrazila na pohádkovou dovolenou

Nikol Moravcová se loučila se sluníčkem: S rodinkou vyrazila na pohádkovou dovolenou
Zdroj: archiv Nikol Moravcová
+ Dalších 5 fotografií
dovolená
Půvabná Nikol Moravcová (33) před nedávnem sbalila rodinu a vyrazila na pohádkovou dovolenou. S rodinkou zavítali na řecký ostrov Mykonos, kde si užívali, jak jen mohli. Na sociální síti se moderátorka svěřila, jak se na prázdninách měli.

Protože v Česku aktuálně není úplně příznivé počasí, Nikol Moravcová se rozhodla, že vyrazí ještě na nějaký ten čas za sluníčkem. Sbalila manžela, dcerku a dokonce i manželovy rodiče a vydali se směrem na Mykonos

"Letělo se v dobrý čas, kdy malá obvykle spí. To ale nebylo jediné kritérium při výběru této destinace," popisovala Nikol na sociální síti, proč právě Mykonos. "Chtěli jsme vzít manželovy rodiče, který jsou z jihu Slovenska a dlouho neviděli Violku, někam do tepla. Navíc tchyně slavila krásný 65. narozeniny a největší dárek pro ni je užít si právě čas se svojí nejmenší vnučkou. A tak jsme se potkali na půl cesty ve Vídni a za dvě hodiny už byli všichni u moře," vyprávěla.

Atmosféra jak z Pinterestu

"Mykonos je sice známý spíš jako party ostrov a není úplně babyfriendly, za to je hodně gayfriendly. Ale ty pláže jsou tu fakt nádherný a celková atmosféra městečka je jak z Pinterestu, ještě když zapadá slunce, a vůbec nevadí, že je konec sezóny. Na cenách to teda znát úplně není, ale tohle je možná jedna z posledních dovolených v zahraničí tento rok, tak si ji musíme pořádně užít," napsala Moravcová, která je z pohádkové dovolené již doma.

"Bezkonkurenčně nejvíc fotogenický město v jakým jsem kdy byla. A jestli je všechno fakt tak krásně bílý, jako na fotkách? Hele fakt jo!" doplnila půvabná moderátorka. Jak moc si na Mykonosu užívala, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy