Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Nikol Moravcová jako sexy zajíček koketuje s Pavlem Liškou. O co tady jde?

To je ale koketa!
Zdroj: Stream.cz
Kdo by to byl řekl, že tihle dva si zahrají bok po boku a rovnou milostný pár.

Pavel Liška se představil coby asociální Zajíc v seriálu Krmelec u Muflona na Stream.cz už na konci minulého roku. V nejnovějším díle komediálního cyklu ho však svede svůdná zaječice v podání Nikol Moravcové. Jak jejich románek dopadne?

Komediální seriál ojedinělým přístupem vypráví ne vždy slušné bajky pro dospělé. Herci probírají osobní či obecné problémy. V nejnovějším díle se řeší rozlučka se svobodou, kdy se zajíc v omámení nechá svést mladou, krásnou zaječí dámou. Z té se ovšem vyklube muž, a to zcela jiného zvířecího druhu.

V seriálu Krmelec u Muflona hrají kromě Zajíce Pavla Lišky hlavní role Pavel Šimčík jako výčepní a rezignovaný Muflon a Tomáš Jeřábek coby rasistický Medvěd. Diváci se mohou v každém díle těšit na epizodní role, ve kterých už viděli například Marii Doležalovou jako Slepici, Ladislava Županiče jako Hajného, Kryštofa Rímského jako Vlka a mnoho dalších hereckých tváří.

Související články

Další články