Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Nikol Moravcová jako moderátorka Love Islandu pohořela: Podle diváků byla zcela zbytečná

Love Island: Nikol Morovacová pohořela
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 4 fotografie
reakce

První řada reality show Love Island Česko a Slovensko TV Nova již zná své vítěze, kterými se stali favorizovaní Laura s Martinem. Pár se obešel bez skandálů i přílišné kritiky, což se nedá říct o moderátorce show Nikol Moravcové (34), která se v Love Islandu objevila spočítáním prstů na jedné ruce. Dle diváků byla zcela zbytečnou postavou a také pro ně bylo velké překvapení, že si i finále neodmoderovali soutěžící sami.

Moderátorka Nikol Moravcová získala po delší době příležitost uvádět jednu z nejsledovanějších show Česka a Slovenska, kterou byl Love Island. Reality show sklízí ohromné úspěchy ve všech koutech světa, proto do nich tvůrci obsazují vhodné moderátory, kteří jsou pro diváky "průvodci".

To ovšem nenastalo ve verzi Česko Slovensko, ve které se Nikol jako moderátorka předvedla pouze párkrát. A kdo odváděl její práci? Nikdo jiný než soutěžící Love Islandu, kteří se chopili i samotných vyřazovacích kol, jež pro ně byla po emoční stránce složitá. Pravidelní diváci byli velmi překvapení, že si nakonec neodmoderovali i samotné finále.

Diváci chtějí jinou moderátorku

Z jakého důvodu Nikol v show téměř nebyla, je otázka, přesto si diváci udělali jasný názor. "Není možné, že se tam objevila Moravcová, myslela jsem si, že to opět odmoderují sami ostrovani," uvedla na sociálních sítích jedna z divaček, se kterou se mnozí názorově shodují. "Moje slova, je to celkem trapné, že si to tam moderovali sami."

Mnoho lidí se také shodlo, že šlo moderování soutěžícím narozdíl od Nikol přirozeně. "Těch pár odříkaných vět zvládli soutěžící odříkat lépe a přirozeněji. Ta moderátorka tam byla úplně zbytečná," dodávají další diváci, kteří by si příště přáli jiného moderátora. "Nikol je naprosto bez fantazie, jsem ráda, že tam byla tak málo, pár minut u ohniště pro ni bylo až dost. Hrozný výběr."

Finálový díl odmoderovala Nikol s Vaškem Matějovským, se kterým odhalila vítězný pár Lauru a Martina. Ti byli od začátku favorité, kteří získali i nejvíce diváckých hlasů. Odnesli si nejen milionovou výhru, ale zejména získali srdce toho druhého.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy