Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nikol Moravcová boduje! Komu v přímém přenosu nakopala KOULE?

Nikol je kus ženský...moc jí to sluší.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 23 fotografií
Sexy blondýnka Nikol Moravcová umí být i pěkně drsné děvče! S takovou kočičkou není radno si zahrávat...

Blogerka a moderátorka Nikol Moravcová (29) poslední dobou září jako naleštěné zlato, a to doslova! Je to snad jejím věkem, kde se třicítkou (tu bude slavit v červenci) přichází rovněž vrchol krásy u žen? Anebo je to tím, že konečně potkala toho pana božského s velkým Řekněme B.

Nikol nedávno prožila dost krutý rozchod, ze kterého se dávala dohromady poměrně dlouho. Myslela si, že je to konečně on, jejího srdce pán a budoucí otec jejích dětí Bohužel, přišel šok!

„Hezounek (první varování), ne z Prahy (další), 35 let, bezdětný a „svobodný“ (ALARM, MORAVCOVÁ!). Neslyším nic, teda aby bylo jasno – ani zvonit zvony v kostele, ale z housenek v mém břiše se začalo cosi klubat a šimrat… Najednou komunikace ustane. Za pár dní přijde vysvětlení, že se vlastně od léta s někým vídá a NEBYLO BY TO FÉR :) WTF? Směju se. Jak Jirka Macháček v Samotářích: „Hele, kluci z kapely říkali, že já už vlastně jednu holku mám.“ Ztuhne mi úsměv, najede ego, ale nedám nic moc znát. Takže si z letiště beru taxíka a Valentýna trávím v gaybaru s fenkou. Stane se.“ Tak přesně takhle se chudák Nikol svěřila celému světu se svojí nepovedenou láskou, a to je jen malý úryvek...

Zdá se, že tahle velice negativní zkušenost s muži v Nikol probudila hlas lvice. Vypadá to, jakoby to svému ex skoro příteli chtěla nandat, a to i s třešničkou navrch

Má perfektní postavu, perfektní vlasy a pihy jí sluší. Do toho nafotila nové fotky ve zlatém a zkrátka jí nejde odolat. Myslíme si, že tak pěkná mladá žena dlouho nemůže zůstat sama. A rozhodně se nebude vdávat v padesáti jako Carrie v Sexu ve městě. Držíme ti, Nikol, palce a ještě jednou zpětně gratulujeme. Takhle veřejně někomu nakopat To se povedlo!

Související články

Další články