Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Nikol Moravcová (32) se stala novopečenou maminkou: Holčička dostala roztomilé jméno

Zdroj: instagram
+ Dalších 9 fotografií
Gratulujeme
Moderátorka Nikol Moravcová (32) porodila během čtvrtečního dne krásnou holčičku. S radostnou novinkou se pochlubila na sociální síti. Holčičce dali s manželem jméno Violet.

Blogerka a moderátorka Nikol Moravcová se stala novopečenou maminkou. Ve čtvrtek v pražském Podolí přivedla Nikol na svět roztomilou a zdravou holčičku. Společně se slovenským manželem Karolem, se kterým se poznala díky internetové seznamce Tinder, nyní tvoří úplnou rodinu.

S jedinečným zážitkem se Nikol pochlubila na své sociální síti Instagram, kde ji sleduje 98 tisíc fanoušků. Holčičce dali jméno Violet. „Milý světe, tak tohle je naše dcera Violet. Kdo by to byl řekl, co se může jedním potažením prstu doprava na online seznamce za pár let stát, co? Najednou mám v životě tyhle dvě úžasný bytosti, který bezmezně a nadevše miluju a jsme společně na prahu nový životní etapy s názvem RODINA,“ rozplývala se Moravcová na sociální síti. Podívejte se do fotogalerie, jak jim to jako kompletní rodině sluší.

Související články

Další články