Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nikol Leitgeb vyrazila s celou rodinou k moři: Syn Mathias pobavil fanoušky

Zdroj: foto Nikol Leitgeb / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Instanews

Herečka a influencerka Nikol Leitgeb (34) vyrazila se svým manželem Petrem a dětmi k moři. Herečka Jitka Schneiderová (48) se pochlubila krásnou dcerou Sofií Annou. Modelka Andrea Verešová (41) vystavila svůj skvostný zadek. 

Nikol Leitgeb vyrazila s rodinkou k moři

Herečka Nikol Leitgeb frnkla společně s celou rodinou za slunným počasím a k moři do Španělska. Její fanoušci se zejména pobavili nad videem se synem Mathiasem. "Mnoho pozdravů ze Španělska posílá Radovan," napsala Nikol k úsměvnému příspěvku.

Jitka Schneiderová se pochlubila dcerou

Jedna z nejoblíbenějších českých hereček Jitka Schneiderová se pochlubila svou krásnou dcerou, která je každým rokem krásnější. Podobu se slavnou maminkou jí zapřít nelze. Někteří fanoušci vidí v dceři i podobu s tatínkem, hercem Davidem Švehlíkem. "Moje nejlepší parťačka, už i do společnosti. Těšila jsem se na tuhle dobu. Sofie Anna," uvedla Jitka ke společnému snímku.

Andrea Verešová ukázala pevný zadek

Modelka a podnikatelka Andrea Verešová patří mezi ženy, které se o své tělo a zdraví starají. Není divu, že se tak na svých sociálních sítích opět pochlubila svým pevným zadečkem. "Potřebuji žít na místě, kde léto nikdy nekončí," napsala ke snímku.

Související články

Další články