Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nikol Leitgeb ukázala své rozkošné dýně: Tyhle kostýmy dětem pořídila teta Pártlová

Nikol Leitgeb ukázala rodinu.
Zdroj: profimedia / Nikol Leitgeb / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
rodina

Na tuhle rodinku je radost pohledět. Hvězda show 3v1, ale zejména dvojnásobná maminka Nikol Leitgeb (35) se pochlubila svou krásnou rodinou v netradičním outfitu. Syna Mathiase a Tobiase ale do kostýmu dýní neoblékla Nikol, ale její kamarádka Martina Pártlová (42). Rozkošným příspěvkem navíc svým sledujícím opět zlepšila den. "Já vás miluju, nejlepší rodina v Čechách," píší fanoušci.

Nikol Leitgeb ukázala svou povedenou rodinku a své fanoušky tak opět velmi mile pobavila. Své děti - Mathiase a Tobiase - ukázala v kostýmu dýně, čímž i připomíná, že je za dveřmi Halloween. Rozkošné kostýmy pořídila klukům "teta" Martina Pártlová.

"Když se na fotku zadíváte pozorněji, objevíte dítě. Díky teto Martino za outfit," uvedla Nikol Letigeb k první fotografii, na které pózuje pouze Mathias. Nakonec však sdílela ještě snímek obou synů, v náruči manžela Petra Leitgeba, který se barevně sladil. "No dobře, tak ještě jednu pro OSPOD. Martino, na Vánoce máš pro nás připravený co?" napsala úsměvně.

Tohle se Nikol opět povedlo

Snímek vmžiku okomentovala Martina Pártlová, která pro kluky zřejmě nachystá i nějaký vánoční outfit. "To budeš koukat," odpověděla. Fotografii okomentovala i trojnásobná maminka Ornella Koktová, jež si na stejné kostýmy také mnula ruce. "A to jsem byla takhle blízko koupit ten kostým minulý týden. Miláčkové," vzkázala.

Rodinný snímek okomentovali i příznivci Nikol Leitgeb, která svými příspěvky často pobaví celý Instagram. V hlavní roli je většinou ona sama a její starší syn Mathias. "Opět skvělý, Mauglí si myslí svoje," píší fanoušci k nevinnému výrazu malého Tobiase. "To je tak roztomilé, jste moje nejoblíbenější rodina v Čechách," uvádí další.


Související články

Další články