Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Nikol Leitgeb slaví 36: Od holky z Pojišťovny štěstí po maminku Mauglího a Radovana

Takhle šel čas s Nikol Leitgeb.
Zdroj: Se souhlasem ČT, se souhlasem Nova, Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Narozeniny

Herečka a influencerka Nikol Leitgeb rozená Štíbrová slaví již své šestatřicáté narozeniny. Užívá si roli mámy dvou chlapečků a je šťastná po boku manžela Petra Leitgeba, s nímž staví barák v Lánech. Podívejte se v galerii, jak se nenápadná blondýnka změnila v herečku a následně jednu z nejsledovanějších a nejzábavnějších influencerek současné české scény. 

Herečka a influencerka Nikol Štíbrová už odmala navštěvovala dramatický kroužek a byla zařazena do evidence barrandovského studia. Stejně pilně se věnovala i studiu.

Nikol si zahrála v desítkách reklam a její hlas můžete slyšet snad u padesáti zahraničních hereček. Diváci si ji jako dívku oblíbili v seriálu Pojišťovna štěstí, kde ztvárnila dceru Miroslava Etzlera a Kateřiny Brožové. Jednu dobu také zpívala jako stálý host s kapelou Čechomor, se kterou vydala i desku Nadechnutí jinak. Je i interpretkou hitu Bolím, ke kterému složil hudbu a text její kamarád a zpěvák Marek Ztracený. Ona si pak střihla hlavní roli v jeho klipu To se mi líbí.

Štíbrová se našla v 3v1

Jako ryba ve vodě se Štíbrová cítí v komickém triu 3v1, které tvoří společně s kamarádkami Martinou Pártlovou a Veronikou Arichtevou. Vtipná videa ze života jejich fanoušci zbožňují. Se svou show 3v1 vystupují po celé republice a lístky na ně jsou hned pryč.

Na Instagramu má přes 660 tisíc sledujících, které pravidelně zásobuje příspěvky ze soukromí. Nikol má dva syny - staršímu Mathiasovi, kterého má s bývalým partnerem Martinem Kynclem, herečka přezdívá Radovan. Mladší syn Tobias má zase přezdívku Mauglí, kterou získal díky své bujné hřívě. Toho má se současným manželem Petrem Leitgebem.

Pomáhá potřebným

Nikol však umí svou slávu využít i k dobrým účelům. Pravidelně totiž přidává odkazy na sbírky a pomoci potřebným, ať už dětem, tak i dospělým nebo seniorům. Její fanoušci se již mnohokrát spojili a podařilo se jim vybrat statisíce. Nyní například spolu s fanoušky vybrala přes čtyři sta tisíc na pomoc malému Kubíčkovi, aby znovu mohl chodit.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy