Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nikol Leitgeb slaví 1. výměsíčí: Pochlubila se zamilovanou fotkou a sladkým mončičákem Tobiasem

Nikol Štíbrová oslavila s manželem Petrem Leitgebem první výměsíčí.
Zdroj: Se souhlasem N. Štíbrová
+ Další 3 fotografie
výročí

Novopečená dvojnásobná maminka Nikol Štíbrová (34), dnes už navíc i paní Leitgeb, oslavila s manželem Petrem Leitgebem první "výměsíčí" jejich velkého dne, kdy vstoupili do manželství. A také se pochlubila roztomilým druhorozeným synem Tobiasem, který vypadá jako mončičák.

Hvězda show 3v1 Nikol Štíbrová se stala nedávno dvojnásobnou maminkou. S manželem Petrem Leitgebem přivítali na světě syna Tobiase, který je neobyčejně roztomilý a vlasatý, a pár týdnů před jeho narozením stihli dokonce vstoupit do svazku manželského. Svůj velký den se pak rozhodli po měsíci oslavit. "1. výměsíčí! Tak snad budou i další měsíce v manželství taková jízda," uvedla Nikol na sociálních sítích k zamilovanému snímku se svým vyvoleným Petrem.

Snímek zahrnuli fanoušci Nikol gratulacemi. Jednu z fanynek dokonce i uklidnilo, že při oslavování "výměsíčí" není nyní za takového blázna. "Už 21 let slavím vyměsíčí a byla jsem každému za blazna, takže jsem ráda, že nejsem sama," uvedla jedna ze sledujících, které Nikol odpověděla: "No co no, sice jen měsíc, ale pro mě je to rekord, že jo," napsala úsměvně.Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy