Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Nikol Leitgeb se ukázala 4 měsíce po porodu v plavkách: Vrhla se do otužování

Nikol Leitgeb
Zdroj: profimedia / foto Nikol Leitgeb / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
mateřství

Herečka a hvězda show 3v1 Nikol Leitgeb (35) se vrhla se svým manželem Petrem Leitgebem poprvé do otužování, ke kterému je počasí v Česku jako stvořené. S mrazivým zážitkem se Nikol pochlubila svým sledujícím na sociálních sítích, kde v plavkách u bazénu vynikla i její postavička čtyři měsíce po porodu.

Nikol Leitgeb již nezbývala výmluva, aby se zkusila vrhnout do otužování, kterému v chladných měsících propadává čím dál více lidí. Zatnula tedy zuby, oblékla se do plavek a okusila otužování v ledovém bazénu, do kterého nakonec namočila "pouze" své nohy. "A pak jsem zdrhla, počkám si, až to zamrzne. Tohle je moc lehký," napsala k úsměvným příspěvkům na svých sociálních sítích.

Nikol Štíbrová se letos stala dvojnásobnou maminkou. Staršímu synovi, čtyřletému Mathiasovi, se narodil bráška Tobias, který bude mít zanedlouho již pět měsíců.

Nikol si tak užívá mateřství naplno, avšak se společně se svým manželem Petrem Leitgebem také zaměřuje na zdokonalování jejich domečku v Lánech, jehož proces Nikol sdílí i svým fanouškům pomocí "stavebního deníčku".

V galerii se podívejte, jak Nikol mateřství sluší.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy