Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nikol Leitgeb rozpoutala další bitvu: Ministryně Maláčová? Nic bizarnějšího už vás nečeká

Nikol Leitgeb: Ministryně Jana Maláčová? Bizár na druhou
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Drsný útok

Herečka Nikol Leitgeb (34) opět rozpoutala dívčí válku na Instagramu. Rozhovor ministryně Jany Maláčové (40) pro Seznam Zprávy označila za bizarní. Herečce se nelíbilo, že se Maláčová v rozhovoru vychvaluje. Nikol přitom už nedávno rozpoutala slovní přestřelku s influencerkou Dominikou Myslivcovou (26) kvůli tomu, že ta se natáčela během řízení.

Nikol Leitgeb si vzala na paškál ministryni Maláčovou

Mohl to být den jako každý jiný. Herečka a influencerka Nikol Leitgeb (34) ale opět nenechala svůj profil na Instagramu spát. Popřála svým sledujícím dobré ráno s kávičkou a pak už se vrhla zjistit, co je ve světě nového. To ji přinutilo opět sdílet jednu ze svých emočních reakcí. Tentokrát si vzala na paškál ministryni Janu Maláčovou (40).

Herečka zareagovala na rozhovor, který ministryně poskytla Seznam Zprávám. V něm mluví Maláčová například o koronavirové krizi nebo daních. Podle ministryně zvané Venezuela byl lidé s více byty a velkým příjmem měli platit vyšší daně. Na to Nikol ve svých stories namítla, že lidé s vyšším příjmem a více byty už vyšší daně platí...

Kdybych nebyla ministryně, nezvládneme pandemii tak dobře, chvástala se Maláčová

Ministryně Maláčová se ale také třeba neváhala poplácat po zádech, když sama sebe pochválila: "A já si myslím, že kdybych nebyla ministryně práce a sociálních věcí, tak bychom pandemii ekonomicky nezvládli tak dobře. Nechlubím se, ale jsem o tom přesvědčená. Tečka." Její odvážný výrok Nikol rozpálil do běla a neváhala ho proto sdílet i se svou ostrou poznámkou.

"Nic bizarnějšího než tenhle rozhovor si dnes už nepřečtete. Tečka," vzkázala Nikol Leitgeb Maláčové s tím, že se opět vytočila. Ministryně ale není jediná, koho si vzala herečka v poslední době na svůj virtuální kobereček. Nedávno to od ní schytala třeba influencerka Dominika Myslivcová (26), kterou Nikol peskovala za to, že si natáčela videa během jízdy v autě. Tu pro změnu poslala herečka nepřímo do místa, které začíná na P.

Související články

Další články