Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nikol Dotková září v klipu Davida Deyla: Zastínila v něm dav blondýnek

Nikol Dotková září v klipu Davida Deyla: Zastínila v něm dav blondýnek
Zdroj: YouTube
+ Dalších 6 fotografií
Tajemství
Krásná, výrazná a s obřím sex-appealem, tak by se dala popsat Nikol Dotková. Objevila se v nejnovějším videoklipu Davida Deyla k písni Je nádherné a vypadala naprosto senzačně. Brunetka svou úchvatnou postavou a tajemným pohledem dokáže oslnit nespočet mužů. Pro redakci eXtra prozradila, jak se k natáčení dostala.

David Deyl nazpíval letní hit Je nádherné a ve videoklipu je to skoro jako přehlídka krásných žen. Mezi půvabnými blondýnkami vyčnívá modelka Nikol Dotková, která pro eXtra řekla pár slov o tom, jak se ke spolupráci dostala a jak probíhalo natáčení. Brunetka v modrých plavkách, které poskytla značka Fashion Island Europe, vypadala naprosto úchvatně. O dokonalý makeup se zase postarala Barbara Novotný a vlasy má na svědomí ProfiBeauty.

Super štáb a super lidi, byla legrace

"Natáčelo se mi dobře, bylo tam příjemné prostřední, super štáb a lidí, ale bohužel jsem byla po nemoci, která trvala čtyři měsíce, takže jsem byla trochu unavená," prozradila nám Nikol a dodala, že si to jinak s děvčaty užila a byla spousta legrace.

"Skoro dvě hodiny jsem byla ve vodě, před tím natáčením. Takže jsem lehce přimrzla," uvedla modelka s tím, že mělo být lepší počasí. "Bylo jakž takž, takže mi byla malinko zima," doplnila se smíchem. Vždy, když byla přestávka, se zabalila do ručníku, aby úplně nezmrzla.

Aby Nikol vyčnívala byl záměr

Ve videoklipu jsou samé plavovlasé dívky a právě Dotková mezi nimi vyčnívá svými tmavými vlasy a výrazným odstínem modrých plavek. "Byl to záměr maskérky Barbary Novotné. Ta mě líčila. Chtěli přímo tmavovlasou holku, která je výrazná jako já," svěřila se Nikol. K navázání spolupráce došlo právě přes onu maskérku, která Dotkovou oslovila kvůli jejím předchozím zkušenostem.

Zeptali jsme se Nikol také na to, jak si udržuje tak nádhernou postavu. Na svém Instagramu často sdílí věci spojené s fitness. "Po karanténě jsem do klipu nebyla úplně stoprocentní, ale doháním to. Měla jsem hodně našlápnuto a dost jsem sportovala. Třikrát týdně jsem běhala ve fitku, mám i produkty, které používám," svěřila se a dodala, že vše dohání, ale že je člověk, který miluje jídlo a sní ho hodně. Diety tak nejsou to pravé ořechové.

Související články

Další články