Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Nikol Dotková se pochlubila kojícím snímkem: Mateřství je náročné, svěřuje se

Nikola Dotková promluvila o mateřství.
Zdroj: Archiv Nikola Dotková
+ Dalších 6 fotografií
mateřství

Půvabná modelka a novopečená maminka Nikola Dotková prožívá krásné období. Nedávno porodila rozkošného syna Marcuse Michaela K, kterého se nemůže vynabažit. Dva týdny po porodu promluvila o mateřství a stejně jako modelka Jitka Nováčková ani Nikol nepatří mezi maminky s názorem, že by se mělo dítě kojit pouze za zavřenými dveřmi a považuje to za velmi přirozenou věc, za kterou by se žádná maminka neměla stydět, co je na světě totiž více přirozené?

Modelka Nikola Dotková se na svých sociálních sítích nedávno pochlubila radostnou novinkou, že na svět po devíti měsících konečně přivítala svůj největší poklad, a to syna Marcuse Michaela K, kterého má doma již čtrnáctý den. Na svých sociálních sítích se svěřila, jak novou roli mateřství zvládá.

Mateřství: Stále se spolu učíme

"Doslova a do písmene. Z normálního běžného dne a našeho šestinedělí. Jednoduchá odpověď, náročný, malý pláče, když mu nedám chvíli prso, jsou to fotky plné emocí, kdy se sama se svým synem učím tak, abych ho správně nakrmila a byl spokojenej. Není nebo nebylo to na začátku pro mě vůbec jednoduché, od porodu se stále spolu učíme, ale každá máma chce pro své miminko to nejlepší, kojení je pro mě něco nového a musím říct, že sama jsem z toho na začátku byla psychicky hotová, že já ze svýho prsa musím dávat pít a jíst? Co když to chtít nebude a bude plakat, co když to budu dělat špatně? Jen otázky, zda to vše zvládnu. Nikdo není dokonalý. 14 dní od porodu uběhlo a musím říct, že už to společně spolu vše zvládáme a uvidíme, jak dlouho bude potřeba," svěřila se půvabná Nikol.

Kojení není ostuda!

Svým snímkem, na kterém kojí, dává Nikol i jasně najevo, že to není žádná ostuda, ale naopak velmi přirozená věc. Připojuje se tak k mnoha dalším známým osobnostem, které jsou za snímky tohoto typu často napadány. Nedávno byla takhle vulgárně slovy napadena třeba modelka Jitka Nováčková, které se vzápětí zastala Zorka Hejdová, Veronika Kašáková nebo Michaela Ochotská.

"Zase jen ženský kritizují ženský. Když jsem viděla některé komentáře a diskuze pod dnešním příspěvkem Jitky Nováčkové, mám potřebu vás varovat. Varovat vás, že co se týče přístupu k mateřství a názorů na to, co je a není moc a co by se tu ukazovat mělo nebo nemělo, nenechám si nic diktovat a negativním nevyžádaným názorům nebude dán prostor," informovala nedávno Zorka Hejdová.Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy