Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Nikol Dotková pár týdnů po porodu: Dokonale štíhlá postava a zásnuby

Nikol Dotková pár týdnů po porodu: Dokonale štíhlá postava a zásnuby
Zdroj: Se souhlasem N. Dotkové / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
zásnuby

Modelka a čerstvá maminka Nikol Dotková prožívá jedno z nejkrásnějších životních období. Pár týdnů po narození syna se pochlubila další radostnou novinkou, její partner jí požádal o ruku krásným prstenem s briliantem, který nyní zdobí její prsteníček. 

Zasnoubení

Modelka, ale aktuálně zejména novopečená maminka Nikol Dotková se zasnoubila se svým partnerem, se kterým na světě před šesti týdny přivítala ten největší životní poklad - jejich syna Marcuse Michaela K.. "Já dnes vůbec nic netušila, přísahám. Nejšťastnější žena, I said YES, řekla jsem ANO," napsala na svých sociálních sítích k dojemným snímkům, na kterých ukázala i krásný snubní prstýnek. Netrvalo dlouho a vmžiku přišly Nikol desítky gratulací.

Svého rozkošného syna se nemohou pyšní rodiče nabažit, proto se společně rozhodli oslavit i jeho měsíční výročí, na které v den rodinné oslavy přišel i sám premiér Andrej Babiš. "Dnes má náš syn 1 měsíc, celý náš svět," uvedla Nikol ke snímku.

Postava jako lusk

Po porodu a krásných zásnubách překvapila Nikol fanoušky i svou skvostnou postavou velikosti XS, kterou se chlubí pouhých šest týdnů po porodu. "5 týdnů po porodu, ještě 4 dny do konce šestinedělí. Musím říct, že se cítím zase jako za mlada, návrat mi trval asi měsíc, samé kočárkování a bříško stáhlé. Už je mi zase hej a mohu opět pracovat, teď už i s prckem. Návrat do velikosti XS, jsem dříč a zvládla jsem to," uvedla na svých sociálních sítích pár dnů před zveřejněním snímku v plavkách, ze kterého spadla všem fanouškům brada. "6 týdnů po porodu a do plavek před focením," napsala.

Její fanoušci ji zahrnuli samou chválou a dokonce vtipkují, že musela svého chlapečka adoptovat. "Ty jsi toho chlapečka adoptovala, viď?" napsala jedna z fanynek s úsměvem. "Při pohledu na tvou postavu bych nevěřil, že máš miminko. Kloubouk dolů," píšou další.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy