Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Nikol Dotková nafotila žhavý kalendář: Návštěvníci Karlova mostu měli zpestřený den

Z výsledku je dle svých slov velmi spokojená.
Zdroj: Se souhlasem Nikol Dotkové
+ Další 4 fotografie
focení

Je to pár měsíců, co se stala modelka Nikol Dotková maminkou rozkošného syna Marcuse Michaela K. Přesto půvabná Nikol ani během mateřství nelení a vrhla se do své práce. Nedávno nafotila žhavý kalendář ve spodním prádle, do kterého si ji tvůrci vybrali nejen pro její půvab, ale také nekonečně dlouhé nohy. Focení probíhalo v chladném počasí na Karlově mostě, kde měli kolemjdoucí o zábavu postaráno. 

"Fotila jsem kalendář, který nese název Golden legs. Byla jsem tvůrci vybraná z důvodu, že mám výjimečně dlouhé nohy. Fotograf fotil do kalendáře dvanáct modelek z Kolumbie. Já jsem fotila pro Českou republiku rovnou titulní obálku," prozradila pro eXtra.cz uhrančivá modelka Nikol Dotková detaily focení kalendáře. Také se svěřila, jak si focení na Karlově mostě v chladných měsících užila.

Návštěvníci Karlova mostu měli zpestření

"Ano, focení probíhalo v chladnějších podmínkách a nastydl mi i trošku zadek (smích), ale rozhodně to stálo za to. Návštěvníci Karlova mostu tak měli zajisté pěkné zpestření dne. Lidé si mě fotili a cizinci za mnou s úžasem chodili, že je to báječné focení," svěřuje se Nikol s tím, že výsledek se nakonec vydařil na jedničku.

"Vnímám to jako svůj další pracovní úspěch a z výsledku jsem nadšená. Nebylo to focení pro radost, práce vyžadovala skvělé a stoprocentní nasazení z obou stran. Já musela ukázat, co ve mně je. Nakonec se vše povedlo na jedničku a také musím říct, že i titulku vybrali nádhernou. Fotograf Daniel Dyzma Kozakiewicz byl úžasný a správně bláznivý, všeobecně jsou Poláci velmi přátelští a já pozitivní přístup lidí miluji.

Byla jsem nadšená i z make-upu, který mi na tváři vykouzlila talentovaná make-up artistka @ell_alexan. Musím říct, že za svou modelingovou kariéru jsem dokonalejší make-up neměla. Určitě s ní budu spolupracovat i na dalším focení," dodala Nikol.

V galerii se podívejte na snímky, které během focení vznikly.

Související články

Další články