Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nikol Dotková 6 týdnů po porodu: Hlásí velikost XS a hlásí, jak na to

Nikol Dotková 6 týdnů po porodu: Hlásí velikost XS a hlásí, jak na to
Zdroj: Se souhlasem N. Dotkové / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
forma

Modelka a čerstvá maminka Nikol Dotková prožívá jedno z nejkrásnějších životních období. Pár týdnů po porodu se nejen zasnoubila, ale také se pochlubila neskutečnou postavou a vosím pasem. "Návrat do velikosti XS, jsem dříč a zvládla jsem to," uvedla s nadšením a prozradila, jak své postavy docílila.

Modelka, ale aktuálně zejména novopečená maminka Nikol Dotková překvapila fanoušky svou skvostnou postavou velikosti XS, kterou se chlubí pouhých šest týdnů po porodu. Postavičku jako lusk ale rozhodně nemá zadarmo.

Postavička jako lusk

"5 týdnů po porodu, ještě 4 dny do konce šestinedělí. Musím říct, že se cítím zase jako za mlada, návrat mi trval asi měsíc, samé kočárkování a bříško stáhlé. Už je mi zase hej a mohu opět pracovat, teď už i s prckem. Návrat do velikosti XS, jsem dříč a zvládla jsem to," uvedla na svých sociálních sítích pár dnů před zveřejněním snímku v plavkách, ze kterého spadla všem fanouškům brada. "6 týdnů po porodu a do plavek před focením," napsala. Velkým pomocníkem jí byl nejen pohyb, ale také zeštíhlující pás, který si nemůže vynachválit.

Její fanoušci ji zahrnuli samou chválou a dokonce vtipkují, že musela svého chlapečka adoptovat. "Ty jsi toho chlapečka adoptovala, viď?" napsala jedna z fanynek s úsměvem. "Při pohledu na tvou postavu bych nevěřil, že máš miminko. Kloubouk dolů," píšou další.

Před pár dny oslavila další radostnou novinku, a to rovnou zásnubní. "Já dnes vůbec nic netušila, přísahám. Nejšťastnější žena, I said YES, řekla jsem ANO," napsala na svých sociálních sítích k dojemným snímkům, na kterých ukázala i krásný snubní prstýnek s briliantem. Netrvalo dlouho a vmžiku přišly Nikol desítky gratulací.


Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy