Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nikol Čechová má za sebou svůj nejtěžší rok: Udělala jsem spoustu změn a zásadních rozhodnutí, říká

Nikola Čechová
Zdroj: se souhlasem Nikola Čechová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
výročí

Jedna z nejúspěšnějších českých influencerek, moderátorka a účastnice reality show Survivor Nikol Čechová, slaví 33. narozeniny. Půvabná blondýnka má za sebou jeden z nejzlomovějších roků svého života a redakci eXtra.cz prozradila, s jakým přáním chce vstoupit do toho následujícího a jak oslaví své narozeniny. Také se svěřila, s kým zůstala po Survivoru nejintenzivněji v kontaktu.

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si ve světě sociálních sítích splnila snad všechny sny a úspěchy, kterých lze odhodláním a prací dosáhnout. I proto dnes patří mezi nejznámější a nejoblíbenější české influencerky.

Známá blondýnka se nedávno vrátila z Bali zpátky do Česka, kde aktuálně slaví i své 33. narozeniny po boku svých nejbližších.

"Dlouho jsem o oslavě přemýšlela, ale tím, že jsem se vrátila nedávno z Bali, tak se na mě sesypalo dost práce. Trošku mě stresovalo, že bych do toho měla organizovat nějakou velkou oslavu narozenin, takže jsem to dala stranou a nakonec jsem vymyslela, že půjdu se svými kamarádkami na snídani. Asi si z toho uděláme takovou novou tradici. Protože mnoho mých kamarádek má i děti, je lehčí zorganizovat takový sedánek než nějakou večerní party. Takže to oslavím tímto stylem," svěřila se Nikol pro eXtra.cz.

Udělala jsem spoustu zásadních změn a rozhodnutí

Pro Nikol byl letošní rok tím zlomovým, a to hned z mnoha důvodů. Na začátku roku se například odhodlala k účasti v drsné reality show Survivor. Na výhru sice nedosáhla, avšak se dostala velmi daleko.

"Přijde mi, že letošní rok uběhl poměrně rychle, ale zároveň byl pro mě zlomový. Udělala jsem spoustu zásadních změn a rozhodnutí ve svém životě. Nedávno jsem četla dobrý citát: 'Existuje budoucí verze mě, která je hrdá na to, že jsem byla dost silná.' Pamatuji si, že jsem si ho přesně před rokem uložila, a když na mě teď vyskočil, já jsem se pousmála, protože jsem za ty změny, které jsem udělala, ráda," říká influencerka.

Sama je prý nyní šťastná za to, co všechno zažila a kam až se dostala. "Bavila jsem se i s tatínkem, že je až neuvěřitelné, co všechno jsem za ten rok stihla. Člověku to nedochází, protože v tom zrovna je a přijde mu normální se posouvat a nestát na jednom místě. Ale když se zastavím a zrekapituluji ten rok, jsem ráda, jak vypadal. Cesta na Bali ho tak krásně doťukla. Můžu říct, že na své narozeniny budu spokojená a šťastná," prozradila Nikol se slovy, že pokud jde o Survivor, z reality show si přinesla do reálného života i opravdová přátelství.

"S Chili se vídáme celkem často, staly jsme se velmi dobrými kamarádkami a sdílíme spolu životní radosti. Třeba nedávno křtila svou kuchařku, kde jsem také byla a potkala se i s Vláďou, což bylo velmi milé setkání. S Verčou je to složitější, protože žije v Itálii," řekla.

Tento rok byl těžký

Nikol se netají tím, že v minulosti prošla i bojem s vlastní hlavou. I proto se nedávno vydala na vlastní pěst na Bali, kde si pročistila myšlenky, ač byly první dny velmi náročné.

"Tenhle rok byl pro mě těžký, udělala jsem několik velkých rozhodnutí, stala se spousta změn a životních zážitků, které byly pro mou psychiku dost náročné, a já už dlouho cítila, že potřebuju odjet, vyměnit prostředí, vypnout hlavu," svěřila se nedávno na svém Instagramu.

Stejně jako koncem letošního roku i v tom nadcházejícím chce pracovat hlavně sama na sobě. "Nikdy jsem si předsevzetí nedávala, protože mě to jen stresovalo, že pak budu zklamaná, kdybych to nezvládla. Proto si už předsevzetí nedávám, ale chtěla bych pracovat na sobě, abych byla spokojená a byla stoprocentně sama sebou. To bude můj největší cíl," uzavřela Nikola Čechová pro eXtra.cz.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy