Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Srdce drásající vystoupení Nikity Machytkové v Tváři: Oko nezůstalo suché, brečela i Burešová!

+ Další 2 fotografie

Během dalšího přenosu show Tvoje tvář má známý hlas dojme jedna z účastnic moderátorku Evu Burešovou až k slzám! Teprve sedmnáctiletá zpěvačka Nikita Machytková zazpívá píseň Impossible od Jamese Arthura a během vystoupení proběhne dojemná vzpomínka na její dětství i maminku, která nedávno zemřela.

V neděli večer budou mít diváci možnost vidět třetí díl show Tvoje tvář má známý hlas na TV Nova. Jedno z nejsilnějších představení ukáže teprve sedmnáctiletá zpěvačka Nikita Machytková. Ta se představí s těžkou písní Impossible od Jamese Arthura.

Představení bude o to dojemnější, jelikož v pozadí budou běhat dojemné vzpomínky na zpěvaččino dětství, maminku, která nedávno zemřela, i na její poslední cestu SuperStar. „Tohle vystoupení ve Tváři jsem si opravdu užila, chtěla jsem do něj dát silné emoce a troufnu si říct, že se mi to povedlo. Zároveň děkuji všem maskérům, kteří na mé proměně odvedli opravdu výjimečnou práci,“ nechala se slyšet Machytková.

Burešová se rozplakala

Představení zcela odrovnalo porotkyni Evu Burešovou, která se rozplakala.

Kromě Nikity Machytkové se objeví v tomto díle i další osobnosti jako Monika Absolonová, Václav Kopta, Iva Kubelková, Saša Rašilov, Denisa Nesvačilová, Martin Carev a Denis Šafařík.

Související články

Další články