Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nikdy se nepoučí: Zdrogovaná modelka Katie Price nabourala a nyní ji hrozí vězení

Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Vězení?

Modelka a matka pěti dětí Katie Price (43) byla zatčena poté, co rozbila své BMW během autonehody. Přivolaní policisté zjistili, že byla pod vlivem drog a alkoholu. Price si přitom ještě měla odpykávat šestiměsíční zákaz řízení kvůli jiné nehodě, proto jí nyní hrozí zatčení, jak informoval britský portál Daily Mail.

Bývalá glamour modelka Katie Price si v současnosti měla odpykávat šestiměsíční zákaz řízení. Jenže jak se zdá, zákony se jí moc dodržovat nechtělo a policie byla přivolaná k dopravní nehodě. Podle informací webu Daily Mail celou noc pila a požívala kokain, než se v pět hodin ráno rozhodla, že si zajede autem pro další.

Její auto se převrátilo na stranu

Katie v anglické oblasti Sussexu zřejmě nabourala, přičemž její BMW se převrátilo na stranu a zůstalo v protějším jízdním pruhu. Po této nehodě jí může hrozit vězení, protože si ještě neodpykala svůj předchozí šestiměsíční trest. 

Celebritce a influencerce Katie byl v říjnu roku 2019 udělen zákaz řízení po dobu osmnácti měsíců. Nechtěla policistům sdělit, kdo řídil její růžový Range Rover a je tak zodpovědný za nehodu, která se stala v Bexley na jihu Londýna.

Letos v dubnu měla usednout zpět za volant, ale kvůli administrativní chybě byl zákaz prodloužen o dalších šest měsíců. Katie Price navíc letos vůbec nezažívá dobré období. Před několika týdny se jí měl někdo údajně vloupat do domu a dát jí pěstí. Nic vážného se jí naštěstí nestalo.

Související články

Další články