Šťastni až do smrti, ale v tomto případě to platí jen pro jednoho. Novomanželka Jordan si uměla zařídit spokojený život, i když bude mít dost času o tom přemýšlet ve vazební cele, kde čeká na verdikt soudu, který ji obvinil z vraždy. Hrozí jí až doživotí.

Jordan Johnson (22) si týden po svatbě vyjela s manželem Codym (25) na výlet do Glacier National Park v Montaně, když se mezi nimi během idylického dne strhla hádka. Cody své ženě odporoval, tak se rozhodla pro nejrychlejší řešení. Manžela prostě shodila z útesu.

Za pohřešovaného jej pak prohlásili jeho spolupracovníci, když Cody nepřišel do práce. Jordan dělala celou dobu jakoby nic, nakonec byla státem obviněna z vraždy a pod tíhou důkazů se přiznala. Tvrdila, že ohledně manželství „byla na vážkách“ a Glacier National Park je stejně místo, které chtěl vždy její manžel vidět, než zemře.

Po vraždě navíc na svůj Instagram a Facebook posílala fotografie z jejich společného života a snažila se zahladit stopy po tom, že její manžel již není mezi živými.