Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

NIKDY se nebudu ukazovat nahá, tvrdila Slováková: Teď se svléká, kde může!

+ Dalších 41 fotografií
žhavá galerie
Nela Slováková (28) svůj Instagram zásobuje peprnými fotkami, kde se nejednou ukázala zcela nahá. Vítězka Hotelu Paradise ze své slávy těžila vždycky, ale poněkud decentněji. Ještě před rokem prohlašovala, že by se na sociální síti nikdy nesvlékla. Co ji přimělo změnit postoj?

Jedna z nejznámějších influencerek se za svoje tělo rozhodně nestydí. Na sociální síť dává jednu fotku za druhou, kde se pravidelně zapomíná obléct. Byly doby, kdy se tomu vehementně bránila. Pro magazín Proč ne?! kdysi Nela Slováková prozradila, kde pro ni leží hranice Instagramu.

„Ty jsou jasně dané: kalhotky a podprsenka. Já mám ráda sexy, erotické fotky, které mají vkus. Myslím, že ani jedna z mých fotek není vulgární. V žádném případě bych se nikdy nesvlékla,“ prohlásila Nela Slováková před rokem.

Hranice se zjevně od té doby hodně posunuly. Nepřidává jen snímky sebe, ale nedávno i ty společné s přítelem Lukášem Kozákem. Je vidět, že rčení „Nikdy neříkej nikdy“ pořád platí. Snad se Nela příště nerozhodne ukázat se nám v celé své kráse doslova.

Mohlo by vás zajímat

Další články