Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NIKDY NEVYPADALA LÉPE! Vendula Pizingerová vedle mladého manžela NESKUTEČNĚ OMLÁDLA

Vendula na sobě hodně zamakala.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Dalších 9 fotografií
Říká se, že vypadáte podle toho, kolik let je vašemu partnerovi. Tak v tomto to Vendula Pizingerová (44) vážně vychytala, když pojala za muže o šestnáct let mladšího syna své kamarádky Josefa Pizingera (28). Vedle něj teď vypadá doslova jako panenka.

Když žila s geniálním skladatelem Karlem Svobodou, který nakonec spáchal sebevraždu, tak byla taková stará mladá, i když jí bylo něco málo přes dvacet. Jen co se chytla pohledného zajíčka, tak i sama vykvetla a omládla.

Díky svému muži dokonce začala i stanovat, poznávat přírodu jinak než z auta, chodí na dlouhé túry, spí pod širákem a dost začala sportovat, protože Pepa na svou postavu dbá. Začala s ním nejen navštěvovat fitko, ale také zdravě jíst, omezila alkohol a pokoušela se i přestat kouřit. To bohužel nedopadlo, ale aspoň to razantně omezila a hned se to podepsalo na její pleti, která je teď mladistvější.

Takže jestli chcete vypadat tak dobře jako Vendula a nepřiznat si přibývající věk, tak si, dámy, pořiďte mladší milence. Omládnete na to tata, Vendula by o tom mohla vyprávět.

Související články

Další články