Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nikdy nevypadala lépe: Dominika Mesarošová ukázala téměř ve 35 šťavnatý zadek

Zdroj: Archiv Dominiky Mesarošové
+ Dalších 5 fotografií
sexy máma
Dominika Mesarošová (34) patří spíše k aktivním matkám, které svůj čas nevěnují pouze mateřským povinnostem, ale i péči o svůj zevnějšek. Od doby, co se modelce syn Elián narodil, na sobě blondýnka maká a je to znát. Téměř ve svých pětatřiceti letech ukázala sexy zadek v plavkách a fanoušci mají jasno. Dominika nikdy nevypadala lépe.

Plný dekolt i pevný zadeček. Postava, kterou by jí mohly závidět i o patnáct let mladší dívky. Dominika (34) se v egyptské Hurghadě, kde momentálně tráví se svou rodinou dovolenou, ukázala v životní formě.

Postava jako lusk

„Přátelé, tak lepší už to nebude, letos 35 na krku,“ napsala někdejší modelka k fotce, kde hrdě vystavuje zadeček v plavkách. Dominika se netají tím, že využívá kromě cvičení i různé zeštíhlovací procedury, díky kterým vypadá opravdu skvěle.

Fanoušci maminku rok a půl starého Eliána zahrnuli pochvalnými komentáři. „Za mě desítka z deseti,“ napsal jeden z nich. Chválou nešetřily ani ženy. „Myslím, že lépe jste nikdy nevypadala,“ napsala jedna z fanynek.

Rodinná idyla

Dmout pýchou se musí i její partner Tomáš, se kterým je bývalá playmate šťastná. Po několika nevydařených vztazích u něho zakotvila v láskyplném přístavu. Modelka po letech opustila ruch velkoměsta a už nějakou dobu si vychutnává rodinnou idylku v brněnském hnízdečku lásky, ke kterému náleží i zahrada s bazénem.

Dominika jakožto aktivní maminka nezahálí a do rodinného rozpočtu přispívá i činností na Instagramu, kde propaguje nejen produkty pro děti, ale i kosmetiku a domácí spotřebiče.

Související články

Další články