Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Nikdy neodejdu, smiř se s tím: Dara Rolins zveřejnila něco, co Rytmus nerozdýchá!

+ Dalších 7 fotografií
Dara Rolins (45) udělala něco, co Rytmuse (41) zřejmě neskutečně vytočí. I když faktem je, že se zpěvačka rozešla s ním, ne on s ní, dnes má rapper na celou věc úplně jiný pohled. Daře už nějaký ten pátek nemůže přijít na jméno, a dokonce ji skrz sociální sítě prosil, ať jeho i novou partnerku Jasminu Alagič (29) nechá žít! Zpěvaččin krok všechny šokoval, je tohle normální? Fanoušci spekulují.

Veřejná válka mezi Darou Rolins (45) a Rytmusem přes sociální sítě je čím dál tím vyhrocenější! „Daro, k čemu to je? Moc tě prosím, nech nás už žít s Jasminou naši lásku. V lednu jsme se rozešli a je říjen. To je devět měsíců! Dopřej nám štěstí, stejně jako i my ho dopřejeme tobě, a nevracej se do minulosti. Co od nás chceš? To si máme každý rok pouštět písničku 8. október a prohlížet si naše společné fotografie? Nevěřím, že bys tohle dělala, kdybys měla nového partnera. Je to zvrácené! K čemu ta fotografie s malou Lolou? Jaký je tvůj cíl? Proč hraješ na city osamělým matkám? Vždyť si žijme naše krásné životy a neřešme něco, co už není. Přeji ti lásku a pokoj,“ napsal Rytmus (41) na Instagram poté, co smazal píseň o jejich lásce a seznámení.

Dara má na celou věc zřejmě jiný názor a rozhodla se udělat přesný opak! Zveřejnila na svém YouTube kanálu píseň „My dvaja“, kterou společně s Patrikem zřejmě nahráli v minulosti! Fanoušci se po tomhle rozdělili doslova na dva tábory!

Jedni totiž tvrdí, že je to zvrácené a Dara by měla přestat dělat podobné věci a nechat Rytmuse s Jasminou žít si jejich životy. Druhá polovina tvrdí, že je dobře, co udělala: „Proč by měla být zvrácená? Podle mě ví, proč to udělala. On si teď hraje na to, že před Jasminou nic nebylo a nemiloval. On to video smazal a ona sem nahrála jiné. Nic víc v tom nevidím. Nemyslím si, že Dara je nevyrovnaný člověk. Jen ukazuje, že to, co je teď, nemusí být na věky. A člověk by neměl zapomínat na to, koho miloval,“ napsala jedna z fanynek.

Dara v písni zpívá o tom, že ho nikdy neopustí a navždy tu pro něj bude. Dokonce zdůraznila, že i když jí mnoho lidí říkalo, že tento vztah nemá budoucnost, ona vše udělala tak, jak to cítila. Je podle vás vhodné v tuhle vyhrocenou dobu zveřejňovat zamilovanou písničku? Nebo byla celá ‚hádka‘ mezi Rytmusem a Darou pouze marketingový tah a promo na jejích společnou píseň?

Související články

Další články