Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nikdy nehýřil, jen dřel a věnoval se rodině: Pavel Nedvěd může kvůli Lucii (23) přijít o všechno

Zdroj: Profimedia.cz, Archiv
+ Dalších 13 fotografií
Krize v manželství!
Manželství Pavla Nedvěda (46) prochází vážnou krizí a fotbalista může kvůli románku s mladičkou Luckou (23) přijít o všechno. Držitel Zlatého míče z roku 2003 přitom vždycky tvrdil, že rodina je pro něj na prvním místě. Dokonce se svěřil, že Ivana Nedvědová (45) je jedinou ženou, kterou poznal. Blonďatá kráska musela Nedvěda uhranout na všech frontách, když dává svůj dosavadní život takhle nebezpečně všanc!

V mládí vstával ještě před svítáním, aby mohl jít trénovat. Když povyrostl a jeho vrstevníci chodívali do barů a na diskotéky, Pavel Nedvěd (46) byl stále na hřišti. S manželkou Ivanou Nedvědovou (46) se neseznámil nikde jinde než na zeleném trávníku. Rád o ní vykládal, že je jedinou ženou, kterou kdy poznal. Platilo to až do chvíle, než narazil na mladičkou Lucii Anovčínovou (23).

Nedvěd podle informací portálu Blesk.cz už delší dobu s manželkou nežije a důvodem má být právě láska k třiadvacetileté Lucce. Je ovšem až zarážející, že kvůli bláhové zamilovanosti dává právě Nedvěd svůj dosavadní život všanc. Pokaždé totiž platilo, že má ve všem dokonale jasno.

"Vyrůstal jsem ve skromnosti a pokoře, protože to byla v době mého dětství vlastně nutnost. V dobách, kdy mí vrstevníci chodili za děvčaty a na diskotéky, já trénoval a vše podřizoval fotbalu," prozradil v minulosti serveru Vira.cz. Na tréninky ho každé ráno doprovázel dědeček, jezdívali vlakem. Později se pro hluboce věřícího Nedvěda stala číslem jedna rodina. "Rodina je pro mne vším a fotbal je můj koníček. Měl jsem to štěstí, že můj koníček je i mým zaměstnáním," říkal bez zaváhání.

S rodačkou z Lužic u Hodonína přistihli Nedvěda v Anglii. Románek je prý docela čerstvý, jsou spolu nanejvýš tři měsíce. Lucie pochází z dobře situované rodiny, miluje jízdu na koni a je to milá holka.

Jenomže Pavel a Ivana, se kterou má syna Pavla (19) a dceru Ivanu (22), by letos oslavili stříbrnou svatbu. Všichni je považovali za nejstabilnější manželský pár, jenže láska očividně Nedvědovi totálně překopala životní postoje. Randěním s Lucií vlastně popřel své výroky z minulosti.

A otázkou zůstává, zda se k nim v případě, že zamilovanost vyprchá, bude moct vrátit a jestli by ho Ivana dokázala vzít zpátky...

Související články

Další články