Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Nikdy nebyla žhavější: Sandra Nováková je nejvíc sexy maminka českého showbyznysu

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 17 fotografií
galerie
Ačkoliv bude Sandře Novákové (37) už v podstatě za chvíli 40, postavičku má takovou, jakou by si přála snad každá žena jakéhokoliv věku. Jako veřejně známá osobnost na sobě tvrdě maká a dokazuje, že i ve svém věku umí být stejně tak sexy, jako byla před lety, ne-li ještě víc.

Když Sandra Nováková zveřejnila 12 let starý snímek z natáčení filmu Pusinky, na němž je oblečená jen do pruhovaného trička, černých kalhotek a síťovaných punčoch, jejím fanouškům spadla brada. Nebylo to z toho důvodu, že by si nepamatovali, jak sexy dříve byla, ale proto, že dnes je snad ještě krásnější než tenkrát.

Hvězda seriálu Modrý kód je ve svých 37 letech v neuvěřitelné formě a vystavit se na dovolené na pláži v bikinách jí nedělá žádný problém. Ačkoliv se v roce 2015 stala matkou, při pohledu na její postavu byste jen těžko poznali, že má za sebou porod. Ani ve tváři navíc na svůj věk nevypadá, její obličej je téměř stejně tak nevinný jako před lety.

Sandra svým fanouškům dokazuje, že když na sobě žena pracuje, může si mladistvý vzhled zachovat po dlouhá léta. Na nejkrásnější fotky nejvíc sexy maminky v českém showbyznysu se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články