Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Nikdy jsem nevypadala líp, říká po rozchodu s Brzobohatým Kuchařová

+ Další 4 fotografie

Je to už šestnáct let, co Taťána Kuchařová (34) vyhrála ve světové soutěži krásy, což jí změnilo život o sto osmdesát stupňů. Půvabné blondýnce bylo tehdy pouhých osmnáct let a redakci eXtra.cz prozradila, že se dnes ve svém těle cítí daleko lépe, i co se týče vizáže. To, že má krásnou figuru, ostatně fanoušci vidí, když občas sdílí snímky ve spodním prádle, a tak nám i Taťána prozradila, jak se udržuje fit.

Taťáně Kuchařové se doposud jako jediné Češce podařilo vyhrát světovou soutěž krásy Miss World, a to v roce 2006, jak i modelka zavzpomínala na svém Instagramu. Od té doby uteklo už šestnáct let a krásná blondýnka je nejen v oboru modelingu stále velmi úspěšná.

Cítím se lépe než v osmnácti: Líbí se mi, jak zraju

Avšak nám přiznala, že se cítí ve svém těle dnes lépe než v době, kdy byla královnou krásy.

"Cítím se jednoznačně lépe. Myslím si, že také vypadám líp, teda alespoň doufám. (smích) Když se občas kouknu na fotky a záběry z minulosti, tak se směju. Ale člověk vypadá v osmnácti letech zkrátka jinak. Takový ten baby fat, hodně make-upu, velké vlasy, zkrátka všeho hodně," svěřila se Kuchařová pro eXtra.cz během představení jejího parfému se slovy, že i určité sebevědomí nabyla až věkem. Pokud jde o recept na krásnou postavu, tak se pojí i se zdravou duševní stránkou.

"Mně se líbí, jak zraji, cítím se dobře a jsem vlastně i sama se sebou víc spokojená. Je to ale opravdu něco, co přichází s věkem, jako je nadhled a humor. Už mě netrápí věci, které mě dřív trápily. Vůbec neřeším svou postavu a takové věci. Ráda sportuji, chodím ven a ráda se o sebe starám, ale je to pro mě spíš psychický ventil, než abych chodila cvičit proto, abych nějak vypadala. To už je dávno za mnou.

Našla jsem si v tom balanc, samozřejmě je důležitá i duševní stránka, na kterou se zaměřuji, a když se člověk dobře cítí, tak tak i vypadá."

Nikdy v životě jsem neměla tolik podprsenek, směje se

Na sociálních sítích Taťány je znát, že o lichotky nemá nouzi. Fanoušci ji podpořili nejen v době rozvodu s exmanželem Ondřejem Brzobohatým, ale také jí velmi lichotí, když sdílí snímky ve spodním prádle, které fotí víc než jindy.

"Cítím se v tom dobře, každá žena miluje spodní prádlo. Mám teď velkou novou spolupráci a užívám si to. Asi nikdy v životě jsem neměla tolik podprsenek. (smích) Je to hezké spojení a mám z toho radost."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy