Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Nikdy jsem nebyl tak klidný: Otec (40) se přiznal k UBODÁNÍ SYNA (†7) v Pardubicích

Zdroj: TV Nova
smrt DÍTĚTE
V noci na pondělí se v Pardubicích odehrála otřesná vražda sedmiletého dítěte. Podezřelým se ihned stal otec, který se v uplynulých hodinách k odpornému činu přiznal, přičemž neprojevil ani náznak lítosti. Lidé na sociálních sítích spekulují o tom, co mohlo čtyřicetiletého muže k vraždě syna dovést.

Příčinou úmrtí teprve sedmiletého dítěte v Pardubicích bylo bodné zranění. To mu dle vlastních slov způsobil jeho otec, který se k vraždě přiznal. „Kriminalisté podali státnímu zástupci podnět k návrhu na vzetí do vazby,“ sdělila serveru idnes.cz pardubická policejní mluvčí Markéta Janovská a dodala, že vzhledem k věku oběti nebude policie poskytovat další informace.

K soudu, kde se rozhoduje o vzetí do vazby, přišel muž v lyžařských brýlích. Nasadili mu je policisté. Video z příchodu k soudu uveřejnil web TN.cz.

Muž prý všechno řekne u soudu, kde se všichni všechno dozví. „Nebyla jiná cesta, než tohle udělat. Nikdy jsem nebyl tak klidný jako teď. Plně si uvědomuju, co jsem udělal,“ řekl otec dítěte obviněný z vraždy bez jediného náznaku lítosti.

Lidé na sociálních sítích spekulují o tom, co mohlo muže dovést k vraždě malého dítěte. Velmi často se objevují komentáře, v nichž lidé tvrdí, že muž zjistil, že není otcem dítěte a tak ho zavraždil. Jde sice o spekulace, ty se ale zejména na Facebooku šíří rychlostí blesku. Zda je na tom něco pravdy se veřejnost dozví zřejmě až za delší dobu.

Související články

Další články