Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nikdy jí to neslušelo víc: Jasmina Alagič ukázala malinké těhotenské bříško

Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
těhotenství
Moderátorka Jasmina Alagič nikdy nebyla krásnější. Jsou tomu už dva měsíce, co o Vánocích na svém Instagramu oznámila, že se snoubencem Rytmusem (42) čeká miminko. Když pak přišla s informací, že v jejím bříšku roste chlapeček, veřejnost už jen očekávala, kdy na ní začne být těhotenství vidět. Jasmina se nyní pochlubila fotkou, na které ukazuje své malinké bříško.

Když se Rytmus rozešel s Darou Rolins a začal randit s Jasminou Alagič, nikdo jejich vztahu nedával moc velké naděje. Ukázalo se, že mezi moderátorkou a rapperem přeskočila velká jiskra a z milenců se brzy stal oficiální pár. Jen o něco později proběhla romantická žádost o ruku a v prosinci loňského roku se hrdličky pochlubily zprávou, že už za pár měsíců se jejich rodina rozroste o dalšího člena.

Fanoušci Jasminy byli zvědaví, kdy bude těhotenství na štíhlé krásce poznat. Někteří z nich byli dokonce tak nedočkaví, že Jasmině psali a ptali se jí, proč schovává bříško. Ta na tyto zprávy zareagovala nádherným snímkem, na kterém ukázala, jak její synek roste.

K roztomilé fotografii připsala svým sledujícím i vzkaz, kterým učinila zadost všem spekulacím o tom, proč ještě není kulatá. „Hodně z vás mi psalo, proč schovávám bříško, ať se za něj nestydím a tak dále. Takže je takovéhle. Ani menší, ani větší a můžete mi věřit, že se nebudu stydět ani za jedno jediné přibrané kilo, které mi dopřeje náš syn,“ napsala rozněžnělá Jasmina.

Ukazuje se, že těhotenství Rytmusově snoubence velmi svědčí, zatím se zdá, že vypadá dokonce mnohem lépe než kdykoliv předtím. Kromě očekávání příchodu syna se kráska připravuje i na svatbu, zda ji stihne ještě v těhotenství, nebo už se synkem v náruči zatím není jasné.

Související články

Další články