Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nikdo třetí v tom není. Nebyli jsme prostě šťastní! Nikol Štíbrová promluvila o rozchodu

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 13 fotografií
Informace o rozchodu hvězdy 3v1, herečky a moderátorky Nikol Štíbrové (31) všechny šokovala. Nikdo nečekal, že jen rok od narození syna tento na první pohled dokonalý vztah zkrachuje. Nikol promluvila exkluzivně pro eXtra.cz o tom, jak to bylo a proč už spolu nežijí!

Zpráva o rozchodu Nikol Štíbrové přišla z čista jasna a jen málokdo by čekal tak rychlý spád! Na první pohled dokonalá rodina s teprve ročním synem Mathiasem je ale minulostí a herečka promluvila o tom, co přesně se v jejich vztahu stalo překážkou.

„Nebyli jsme spolu štastni. A tak jsme si to zařídili tak, abychom štastni byli. Takže máme každý svou domácnost. Ani jsme se nehádali, jen jsme prostě nebyli štastni. A teď to bude lepší. Teď třeba spolu montujeme poličky. Žádné drama se nekoná. Nebyl v tom nikdo třetí,“ uvedla pro eXtra.cz Nikol (31).

Zdá se, že dvojice tak nadále bude fungovat společně, i když ne jako partneři, ale jako blízcí přátelé. Oba dva se budou snažit i nadále být těmi nejlepšími rodiči svému teprve ročnímu synovi a o dramatické mediální války rozhodně nestojí.

Související články

Další články