Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Nikdo nevidí za zavřené dveře: Dokument o životě Harryho a Meghan ukázal trailer

Harry a Meghan v novém dokumentu
Zdroj: Se souhlasem Netflixu
+ Dalších 7 fotografií
premiéra

Dokumentární film Netflixu o životě prince Harryho a vévodkyně Meghan se připomenul nově zveřejněným trailerem. "Nikdo nevidí, co se děje za zavřenými dveřmi," říká v něm Harry. Dokument vyvolal vášně ještě před oficiální premiérou, která nastane 8. prosince. Podle webu Page Six totiž dramatická upoutávka přesunula pozornost od návštěvy prince Williama a jeho ženy Kate ve Spojených státech.

Harry a Meghan opět vyvolávají pozornost. Streamovací platforma Netflix totiž odhalila trailer na dlouho očekávaný dokumentární film o životě slavného páru Harry & Meghan. "Nikdo nevidí, co se děje za zavřenými dveřmi," hlásí hned v úvodu traileru tajemným hlasem Harry.

Meghan: Vyslechněte si příběh přímo od nás

"Musel jsem dělat všechno možné, abych ochránil svou rodinu," říká pak v dalším záznamu. A věta zazní i od jeho ženy Meghan, která do kamery říká, že by bylo dobré si jejich příběh vyslechnout přímo od nich.

Vydání traileru přitom opět vyvolalo kontroverze. Server Page Six zmiňuje, že podle části pozorovatelů dění v Buckinghamském paláci může jít o "koordinovanou kampaň“, která má zastínit velkou návštěvu prince Williama a jeho ženy Kate v USA. Dramatická upoutávka na dokument o vévodovi a vévodkyni ze Sussexu vyšla ve čtvrtek brzy ráno, zatímco princ William a Kate Middleton byli uprostřed své velké návštěvy v Bostonu.

Jeden zdroj z Buckinghamského paláce řekl Page Six, že věří, že se Harry s Meghan snaží narušit americkou návštěvu Williama a Kate. "Zní to trochu domýšlivě, co vytvořili," komentoval to pak odborník na královskou rodinu Hugo Vickers.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy