Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nikdo neumí předvést těhotenské bříško jako Beyoncé! Na letošních Grammy nás zase dostala!

Outfit od Petera Dundase, bývalého ředitele značky Cavalli!
Zdroj: archiv
Na světě není člověk, ke kterému by se nedostala informace, že Beyoncé čeká dvojčata. Stejně jako není na světě člověka, který by nesledoval předávání cen Grammy! Největší hvězdou byla zaslouženě opět zpěvačka Beyoncé! Ta sice dopředu ohlásila, že její vystoupení bude probíhat vzhledem k těhotenství o něco klidněji, ale stejně si získala veškerou pozornost pro sebe.

Beyoncé je prostě bohyně! Nebo tak alespoň vypadala! Oděna ve zlatě, s těhotenským bříškem vypadala řekněme nadpozemsky. Na jevišti předvedla Love Drought & Sandcastles a vysloužila si ovace vestoje všech přítomných.

Jelikož to bylo její první vystoupení na veřejnosti poté, co ohlásila těhotenství a svět z toho zešílel, byli na ni dvakrát zvědaví úplně všichni. Dopředu sice ohlásila, že na pódiu výjimečně nebude nijak divočit, jako když čekala Blue Ivy, ale i tak se jednalo o jedinečnou podívanou a na kvalitě to neubralo. Beyoncé jednoduše show dělat umí!

Ze svých devíti nominací na Grammy si letos odnesla dvě ceny, a sice Best music video a Best urban contemporary album.

Hold jí vzdala i zpěvačka Adele, která rozlomila svou cenu za nejlepší album, aby ji sdílela s Bey. „Nemůžu tu cenu přijmout! Všichni umělci, jak tu dnes jsme, tě zbožňujeme! Jsi naším světlem, a to, jak se díky tobě cítím, jak se cítí moji přátelé, především moji černí přátelé, je ohromně posilující. A já tě miluji! Vždycky jsem tě milovala a vždycky budu!“ dojala všechny Adele svou řečí.

Související články

Další články