Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nikdo není dokonalý! Tohle je 10 celebrit, které přiznaly své tělesné anomálie!

Ani celebrity nejsou dokonalé.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií

Herci, zpěváci a modelky jsou často považováni za osoby krásné a dokonalé. Ale jsou celebrity, které se narodily s nějakou tělesnou deformací, která by vás mohla překvapit. Je docela příjemné vědět, že ani hvězdy se nenarodily dokonalé.

Ovšem i nějaká malá kosmetická vada nemusí být na škodu, když vás určitým způsobem charakterizuje. Příkladem můžou být tyto celebrity, které trpí nebo trpěly nějakou zvláštní deformací:

1. Lilly Allen

Věřte, nebo ne, zpěvačka se narodila se třetí bradavkou. Lilly je na bradavku tak hrdá, že ji neváhala ukázat i v televizi.

2. Gemma Arterton

Zatím nepříliš známá herečka se narodila se šesti prsty na obou rukou! Tento stav se nazývá polydaktylií a postihuje asi jedno dítě z tisíce. Gemmě prsty navíc odoperovali, když byla ještě dítě.

3. Megan Fox

Tato kráska se může chlubit unikátními prsty. Její palec je krátký, podsaditý, jakoby useknutý. Věštkyně jí také řekla, že takové palce mívají vrazi. Tak snad Megan zůstane jenom u herectví a nedá se na zločineckou dráhu.

4. Kate Bosworth

Kate trpí celkem častou poruchou očí a tou je každá jiná barva duhovky. Herečka má pravé oko hnědé a levé modré. Pěkná kombinace.

5. Karolína Kurková

Česká modelka musela v dětství podstoupit operaci kýly, která ji připravila o pupík. Modelce to však nevadí, pupík jí vždycky přidělají ve Photoshopu.

6. Jennifer Garner

Herečka má z nošení úzkých bot deformovaný malíček. Malíček u nohou má zkřížený po prsteníčku. Tato deformace je výsledkem nošení nevhodných bot.

7. Ke$ha

Tady to je zajímavější. Zpěvačka se narodila s ocáskem a byla prý velice smutná, když jí ho odoperovali. Teď mohla machrovat…

8. Kate Hudson

Fotografie ukázaly, že Kate má na jedné noze šest prstů! Tato porucha je celkem dost častá. Podobné prsty na nohou má i herečka Halle Berry.

9. Ashton Kutcher

Tento krasavec trpí srostlými prsty na nohou. Tato porucha se nazývá syndaktylie a pro laika je známá jako „plovací prsty“. Herec se také nestydí a hrdě nohy ukazuje. Nehledě na to, jaký musí být dobrý plavec.

10. Denzel Washington

Herec je důkazem toho, že úrazy v dětství nemáte podceňovat. Denzel si během basketbalu zlomil malíček, nikomu to neřekl a teď má místo prstu pahýl ohnutý ven o 45 stupňů.

Související články

Další články