Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nikdo není dokonalý. Anife si pilulky „na hlavu“ sypala do dekoltu…

Anife dobrou zkušenost právě s těmito přípravky potvrdili další
přítomní kolegové.
Zdroj: Happy pills
Orientální tanečnice a nyní i podnikatelka Anife Vyskočilová je velmi společenský člověk. Kde se objeví, tam se skvěle baví. Na bonton nehledí a případné trapasy přechází s úsměvem. Příliš rozpustilá se prý zdá být dokonce i své vlastní rodině! "Vůbec se se mnou nechtějí ukazovat. Nešli dokonce ani na otevírací party mojí restaurace," smála se Anife na jednom z VIP večírků, kde jí ale hned padla do oka prezentace přírodních antidepresiv Happy pills.

Patrně ji napadlo, že vezme několik lahviček právě své rodině, aby se příbuzní pro příště zbavili stresu a na nějaký ten večírek ji doprovodili. Když Anife navíc dobrou zkušenost právě s těmito přípravky potvrdili další přítomní kolegové, Martin Maxa nebo Eva Decastelo, rozhodla se, že je určitě vyzkouší.

Nakonec si odnesla kromě žlutých tabletek „na pohodu“ i modré na spaní. Možná, že kdyby oboje měla už za dob svého manželství s Ivanem Vyskočilem, byla by vdaná doteď. Ivan se totiž nechal slyšet, že to, jak je „držkatá“, před ním do svatby tajila. Takže později by mu sem tam nějaké ty Happy pills nebo Happy dreams rozhodně přišly vhod! Dost možná si je tedy sympatická jižanka odnesla právě pro svého nového partnera. Ten bude ale patrně antidepresiva potřebovat už ve chvíli, kdy uvidí fotky, na kterých si Anife rozverně sype pilulky do svého proklatě, ale proklatě hlubokého dekoltu…

Související články

Další články