Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Nikdo nemládne! Pamatujete si chlapečky z New Kids on the Block?

Nikdo nemládne! Pamatujete si chlapečky z New Kids on the Block?
Zdroj: oficiální zdroj
Nejen v devadesátkách vznikaly boybandy. Celé to odstartovalo již během let osmdesátých skupinou New Kids on the Block, o kterých bylo ale slyšet pořádně až v letech devadesátých. Kde jsou pánové teď?

Skupina byla založena v roce 1980, tedy před 35 lety!!! V původním osazenstvu figuroval i Marky Mark, dnes známý pod jménem Mark Wahlberg, jeho starší bratr Donnie patřil k zakladatelům chlapecké kapely.

Chlapcům trvalo šest let, než se dopracovali k debutové desce a singlu, ale ani jedno nijak výrazně nezabodovalo, a tak před nimi stála dlouhá cesta za úspěchem, který se dostavil až v roce 1990 s písní Step by Step i stejnojmenným albem. Během jedné noci chtěl kluky každý, byli jako zjevení. Drtili hitparády, vyprodávali haly (měli přes 200 koncertů ročně). Samozřejmě členové byli spokojeni, protože tvrdě dřeli na tom, aby se dostavil co nejlepší výsledek.

V roce 1992 skupinou otřásl skandál, když se prokázalo, že některé jejich vokály zpíval někdo jiný a oni jen otvírali pusu (v dnešní době běžná věc, hlavně že vypadali dobře a fanynky je chtěly). Po tomhle skandálu se jim už tolik nedařilo. I přes dobré kritiky se alba vydaná po fenomenálním úspěchu Step by Step prodávala mizerně. Skupin, jako byli oni, bylo najednou víc než dost, a navíc z chlapců se stali muži.

V roce 1995 přišla podle očekávání pauza, která trvala až do roku 2007, kdy se rozhodli všichni členové spojit své síly a vyrazit na turné. Jak to tak bývá, na fanynky, ze kterých se staly matky, nostalgie zapůsobila, takže turné bylo úspěšné a pánové toho hodlali využít. A tak přišly i nové singly a desky.

Nedařilo se jim tak jako dříve, ale účel to splnilo. I když je většině členů dnes přes čtyřicet, stále koncertují a nahrávají nové věci a pořád jim to vychází, přesto pro některé není kapela nejpřednější věcí a berou ji spíše jako bočák. Co dělají pánové dnes kromě toho, že stále koncertují?

Jonathan Knight – Nejstarší člen kapely se po odchodu ze skupiny živil jako realiťák a skoro vůbec nevystupoval na veřejnosti. V roce 2011 se přiznal k tomu, že je gay.

Jordan Knight – Vydal se na sólovou dráhu, na které byl celkem úspěšný. Samozřejmě jen v zahraničí. Je ženatý a má dva syny.

Joey McIntyre – Také to zkoušel sám, ale pak se přesunul k herectví. Hraje v sitkomech a béčkových filmech. Je ženatý a má tři děti.

Donnie Wahlberg – Nejznámější člen skupiny. Nepokoušel se zpívat sám, raději se vrhl na herectví a v tom se mu docela daří. Objevil se i v milované sérii Saw a mnoha dalších filmech. Herectví je pro něj na prvním místě. S první ženou má dvě děti. V roce 2014 se oženil s komičkou a modelkou Jenny McCarthy.

Danny Wood – Je rozvedený a má čtyři děti. Nadále se věnuje i choreografii, kterou dával dohromady i pro skupinu.

Související články

Další články