Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nika z Robinsonova ostrova ukázala STAROU fotku: Mikádo a velká PRSA! Líbí se vám nyní více?

+ Dalších 21 fotografií
Nika Doné patřila k těm nejzdatnějším a nejvýraznějším holkám na Robinsonově ostrově. Dostala se téměř až do finále, z holek byla nejschopnější a několikrát dokázala, že má sílu větší než chlap. Věříte ale, že tahle holka bývala kdysi panenka s dlouhými vlasy a velkými prsy?

Soutěžící Robinsonova ostrova Nika Doné je ženou mnoha tváří. Zatímco všichni diváci a fanoušci Niku znají jako holohlavou a hubenou holčinu, která na ostrově vždy řekla to, co si doopravdy myslí, tak po soutěži začala Nika vytahovat fotky ze svého rodinného archívu.

Sama se svěřila s tím, že soutěž byla opravdu náročná a nedostatek jídla a špatné hygienické podmínky udělaly své. Kompletně se jí rozhodil celý její cyklus, měla velké problémy s játry a zhubla více než deset kilo.

Nika ale takhle vždycky nevypadala. Byly doby, kdy měla vlasy střižené na krátké mikádo, vypadala jako malá roztomilá holčička a dekolt měla pěkně nadupaný. Nika přiznala, že se s kratšími vlasy cítí mnohem lépe. „V krátkých vlasech se cítím mnohem lépe a taky jsem díky změně image dostala zajímavé pracovní nabídky.“

My doufáme, že Nika přibere nějaké to kilo a pochlubí se zase s výstavním poprsím. Vlasy ať si stříhá nadále, takhle holohlavá vypadá nejlépe!

Související články

Další články