Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Nika popsala své NEJHORŠÍ zážitky z Robinsonova ostrova: Připadala si jako KOSTŘIČKA sjetá DROGAMI!

Nika bojovala jako drak!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 20 fotografií
Už nyní je jasné, že půvabná Nika Doné nevyhraje pohádkovou výhru 2,5 milionů korun. I přesto se patří před touhle dívkou pořádně smeknout. Z žen se na ostrově udržela nejdéle, a to i přesto, že zažívala doslova muka!

Přihlásit se do dobrodružné reality show Robinsonův ostrov nechce jenom odvahu a překonání fobií, ale také vyrovnání se sama se sebou v těžkých situacích. Divákovi u televizních obrazovek to vždy přijde jednodušší, protože se koukají na sestříhané záběry, které mnohdy zkreslují skutečnost.

Opravdovým peklem si na ostrově prošla krásná soutěžící Nika Doné. Své pocity popsala až nyní, když čerstvě ze soutěže vypadla. Do této chvíle by divák v žádném případě nepoznal, v jak těžké situaci se Nika ocitla.

Jako jedna z mála soutěžících totiž nefňukala a ani si nijak nestěžovala. Jednoduše zatnula zuby a bojovala, seč jí síly stačily. „Byla jsem 41 kilová kostřička. Rychlé spalování, hlad, stres a fyzická námaha udělají svoje. Už na Mayonu jsem měla zdravotní problémy.“ Začíná holohlavá Nika svou zpověď.

„Hlavně v noci jsem se probouzela s brutální nevolností a s pocitem, jak kdybych byla sjetá nějakýma drogama, nebo prostě jak kdybych byla přiotrávená. Seděla jsem v té tmě v přístřešku, ostatní spali, a já jsem si v hlavě promítala jen ty vole, co to je, to není možný.Ostatní jsem nebudila, nechtěla jsem je stresovat ještě víc, než každý z nás vystresovaný byl a hlavně, Tabon mě naučil, že není dobré mluvit nahlas o tom, že ti něco je, pokud chceš bojovat.“

Dobře si uvědomovala, že pokud si začne stěžovat a svým fňukáním otravovat ostatní soutěžící, tak ji kmen pošle domů. Pro slabé články v této soutěži není místo.

„Nikdo nechce v boji o přežití slyšet desetkrát denně je mi špatně , všem bylo špatně a od toho jsem tam taky šla, buď to vydržet psychicky a fyzicky, nebo prostě jít. A já jsem fakt jít nechtěla, sáhla jsem si na totální hranu svých sil a v noci, když teda všichni spali, šla jsem si akorát opláchnout obličej do moře a jediné, co si pamatuj je, jak jsem tam seděla v písku u vody a pořád dokola se mi honilo hlavou, bože, co to je tohle, můj mozek už stagnoval. Já snad do rána umřu. A pak jen, no a co no, jestli mám umřít, tak prostě umřu a usnula jsem na pláži.“

Nika tímto jasně ukázala, že přežít na Robinsonově ostrově není jen tak pro někoho. A také, že rozhodující není jenom fyzická zdatnost, ale také ta psychická.

Související články

Další články