Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nika Doné jako chameleon: Z Robinsonky s nakladenými vajíčky v podpaží prvotřídní hvězdou

Nika Doné jako chameleon: Z Robinsonky s nakladenými vajíčky v podpaží prvotřídní hvězdou
Zdroj: Nika Doné archiv
+ Dalších 7 fotografií
proměna
Nika Doné (31) se proslavila v dobrodružné reality show Robinsonův ostrov. V normálním životě se sympatická Robinsonka živí jako vizážistka a na svých sociálních sítích jasně dokazuje, že tuhle pro mnohé náročnou práci má perfektně zmáknutou. Fanoušky na Instagramu potěšila snímkem, na kterém vypadá jako hollywoodská hvězda první kategorie.

Robinsonka Nika Doné je jednou ze soutěžících Robinsonova ostrova, kterým se daří na sociálních sítích. Sympatická Nika si dokázala najít okruh fanoušků, kteří při ní stojí i po skončení celé reality show.

I přesto, že to budou téměř čtyři roky, co se zúčasnila drsného boje o přežití na ostrově, občas na to období zavzpomíná a jak jinak než s úsměvem. Ale samotná Nika přiznává, že ne vždy byla situace jednoduchá a byly chvíle, kdy se jí chtělo plakat.

„Nikdo nechce v boji o přežití slyšet desetkrát denně je mi špatně, všem bylo špatně a do toho jsem tam taky šla, buď to vydržet psychicky a fyzicky, nebo prostě jít. A já jsem fakt jít nechtěla, sáhla jsem si na totální hranu svých sil," rozpovídala se před časem Nika.

„Nakladená vajíčka písečné blechy v podpaží. Ruku jsem zvedla jen pomocí druhé ruky. Tak strašně to bolelo. Paní doktorka, která mi to měla v nemocnici vyříznout, velmi dobrá doktorka na chirurgii, to odmítla s tím, že na to nemá kompetenci. A ptala se mě, proč jsem se neléčila na Filipínách. Takže jsem to musela udělat sama doma ve sprše. Bylo to otřesné,“ popsala statečná Robinsonka období, kdy jí skutečně bylo do pláče.

Nika se živí jako vizážistka a před pár dny na sociálních sítích fanouškům pořádně vyrazila dech. Snímek, který publikovala, dokazuje, že to s líčením skutečně umí. Z ušmudlané Robinsonky se jako lusknutím prstu dokázala proměnit v hollywoodskou hvězdu. Na postupné proměny půvabné Niky se můžete podívat v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy