Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

NightWork ukázali, jací jsou kamarádi: Na Prachaře a jeho obřad se totálně vykašlali!

NightWork jsou obrovští kamarádi a ti by si na svatby chodit měli.

Pro média a fanoušky přátelé na život a na smrt, v reálu rozháraná partička, která jednomu ze svých zakladatelů ani nepřijde na svatbu.

Tak nějak působí NightWork, kteří evidentně drží pohromadě už jen kvůli sponzorům a smlouvě na letošní turné. Na obřad jednoho z frontmanů kapely, Jakuba Prachaře (29), který si dnes bral Agátu Prachařovou (28), nepřišel ani jeden její člen, tedy kromě Franty Soukupa (28), který ale měl akci povinně jako svědek ženicha.

Všeobecně je přitom známá nevraživost členů kapely směrem k Vojtěchu Dykovi (27), který odsunul NightWork na šestou kolej a naoko v ní setrvává už jen ze soucitu s těmi členy, pro které je kapela zdrojem obživy. Jinak by dávno na pokyn své ředitelky Tatiany Vihelmové (34) věnoval čas už jen B Side Bandu a dalším, pro něj výdělečnějším projektům. Kde se ale bere zášť vůči Prachařovi a zda je její příčinou Agáta, to vědí jen sami aktéři. A bude zajímavé sledovat, zda se někdo z nich ukáže na večerním mejdanu v Číčovicích.

Mohlo by vás zajímat

Další články