Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

NightWork křtili novou desku! Sledujte, jak si fešák Dyk vybral za kmotru na Václaváku sexy Japonku!

Ještě před několika roky vyprodávala kapela NightWork plné kluby. Pohledné klučičí tvářičky a neotřepané texty na vtíravou melodii si získaly tisíce fanynek. Teď už je všechno bohužel jinak a kluci si citelně uvědomují, jak moc jejich fanouškovské hejno prořídlo.

Jeden z našich věrných čtenářů, který stále patří mezi několik málo zbylých fanoušků, nám zaslal do redakce video ze křtu nejaktuálnějšího alba, které pořídil na Václavském náměstí. Partička muzikantů si totiž údajně nemohla vybrat ideálního kmotra, a tak se rozhodla projít po nejznámějším pražském náměstí a ulovit nějakého kolemjdoucího. Jejich „vyvolenou“ se stala japonská turistka, která si pozornost médií užívala.

Podle našeho čtenáře si jeden z novinářů udělal legraci a dotyčnou turistku hned nazval Yoko Ono. Ironická poznámka padla v návaznosti na to, kdy partnerka Vojty Dyka (28) Táňa Vilhelmová údajně zapříčinila to, že si kluci v kapele přestali rozumět jako dřív, stejně jako kdysi členové Beatles kvůli partnerce Johna Lennona.

„Je dost zajímavé, že se kluci nechali tak dlouho fotit a ochotně rozdávali rozhovory na všechny strany. To zřejmě o něčem svědčí,“ řekl nám jeden z přítomných novinářů, který si velmi živě pamatuje situaci z roku 2011, kdy si NightWork pozvali na křest DVD striptéry a pornoherce a na přítomné zástupce médií útočili velmi nevybíravým způsobem.

Mohlo by vás zajímat

Další články