Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nicole Volfová provokuje svým pupkem jiné matky: Tři týdny po porodu má postavu jako lusk

Nicole Volfová provokuje svým pupkem jiné matky: Tři týdny po porodu má postavu jako lusk
Zdroj: instagram
+ Dalších 8 fotografií
Celebrity
Pohledná modelka Nicole Volfová (25) porodila před několika málo dny bývalému hokejistovi Petru Nedvědovi (48) prvorozenou dcerku. Ačkoli to není dlouho, co Nicole byla na porodním sále, už nyní se může chlubit vypracovaným bříškem.

Nicole Volfová (25) se dostala do povědomí veřejnosti, když se začala objevovat po boku bývalého profesionálního kanadsko-českého hokejového útočníka Petra Nedvěda (48). Pomalu se zdálo, že Nedvěd snad už nikdy nezaloží rodinu. Jenže Nicole mu očividně pořádně zamotala hlavu. Netrvalo dlouho a svět se dozvěděl tu radostnou novinku, že je Nicole v jiném stavu.

Perfektní postava Nicole Volfové

Půvabná Nicole vypadala s bříškem naprosto úchvatně. 24. červenec pak byl pro Nicole a Nedvěda velmi významným dnem. Na svět totiž přivítali jejich prvorozenou holčičku, která dostala rozkošné jméno.

Maličké Naomi nejsou ještě ani tři týdny a její maminka Nicole se už může chlubit krásně plochým bříškem. "Necelé tři týdny po porodu. Jiní se chlubí prsama, namalovaným obočím, napíchaným obličejem, zadkama, vybotoxovanou papulí apod. Tak proč bych nesdílela můj pupek, že," popichovala ostatní ženy Nicole komentářem u nově přidané fotky, na které ukázala bříško.

Je vidět, že novopečená maminka Nicole nesedí doma a nic nedělá, ale tvrdě maká na tom, aby vypadala stále stejně skvěle. Jakou pěknou postavičkou se Nicole může chlubit, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články